Tuner Telewizyjny, podłączonie monitora

(Tadek49) #1

Witam.Mam pytanie jeżeli kupię taki tuner telewizyjny(nie znaczy,że akurat z tej strony) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=416788396 to czy będę mógł podłączyć pod monitorLCD(monitor jest niedawno kupiony-Benq FP222WA 22")) tylko nie ma żadnych dodatkowych wejść.

Pozdrawiam.

(Dnpln) #2

witam, jeżeli kupisz właśnie taki tuner to jak widać na załączonym linku nic nie potrzeba, oprócz wejścia vga.

czyli żadne dodatkowe wejścia nie są potrzebne.

tylko kupować i oglądać, tuner wydaje się dość łatwy w używaniu i wygodny. Ale nie rozglądałem się nigdy więc nie wiem czy polecać.

pzdr

(Tadek49) #3

Witam.Dziękuję za odpowiedż.Tylko gdzie ma być to wejście VGA?,bo jestem nie obeznany w tym temacie.

Pozdrawiam.

(Dnpln) #4

to jest wejście z wyjścia karty graficznej, przeważnie takie niebieskie;)

(Tadek49) #5

Czyżby to było wejście z 15 pinami?.bo takim kablem mam połączony monitor z komputrerem.

(impassive) #6

Jeśli dobrze rozumiem, to po instalacji tunera obraz do komputera będzie przekazywany przez niego. A wtedy możliwe jest obniżenie jakości obrazu w Windows, bo VGA to złącze analogowe. Oczywiście nie musi tak być, ale takie niebezpieczeństwo istnieje.

(efazeti) #7

mnie się wydaje, że po instalacji tego tunera będzie można oglądać TV bez udziału komputera, tzn. że tym przewodem VGA-VGA podłączamy tuner z monitorem a nie z kompem

(Tadek49) #8

Witam.To znaczy podłączony będzie z monitorem,a nie z TV(telewizorem).

Pozdrawiam.

(impassive) #9

No tak, pewnie masz rację.

(Tadek49) #10

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi.Temat uważam za zakończony.

Pozdrawiam.