Tuner Telewizyjny, podłączonie monitora

Witam.Mam pytanie jeżeli kupię taki tuner telewizyjny(nie znaczy,że akurat z tej strony) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=416788396 to czy będę mógł podłączyć pod monitorLCD(monitor jest niedawno kupiony-Benq FP222WA 22")) tylko nie ma żadnych dodatkowych wejść.

Pozdrawiam.

witam, jeżeli kupisz właśnie taki tuner to jak widać na załączonym linku nic nie potrzeba, oprócz wejścia vga.

czyli żadne dodatkowe wejścia nie są potrzebne.

tylko kupować i oglądać, tuner wydaje się dość łatwy w używaniu i wygodny. Ale nie rozglądałem się nigdy więc nie wiem czy polecać.

pzdr

Witam.Dziękuję za odpowiedż.Tylko gdzie ma być to wejście VGA?,bo jestem nie obeznany w tym temacie.

Pozdrawiam.

to jest wejście z wyjścia karty graficznej, przeważnie takie niebieskie;)

Czyżby to było wejście z 15 pinami?.bo takim kablem mam połączony monitor z komputrerem.

Jeśli dobrze rozumiem, to po instalacji tunera obraz do komputera będzie przekazywany przez niego. A wtedy możliwe jest obniżenie jakości obrazu w Windows, bo VGA to złącze analogowe. Oczywiście nie musi tak być, ale takie niebezpieczeństwo istnieje.

mnie się wydaje, że po instalacji tego tunera będzie można oglądać TV bez udziału komputera, tzn. że tym przewodem VGA-VGA podłączamy tuner z monitorem a nie z kompem

Witam.To znaczy podłączony będzie z monitorem,a nie z TV(telewizorem).

Pozdrawiam.

No tak, pewnie masz rację.

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi.Temat uważam za zakończony.

Pozdrawiam.