Tuner TV i tragiczny obraz

Jak porawić obraz? Niektore programy sa siarczyste ale to da sie jeszcze ogladac ale inne programy gdzie odbior jest juz “lepszy” widac non stop takie trzaski cos jak kiedys przy przewijaniu na podgladzie VHS i tego już nie idzie oglądać bo normalnie bola oczy ;/. Zauwazylem ze przy wysokim zuzyciu procka np podczas konwersji filmu obraz sie znacznie poprawia i tych trzaskow prawie nie ma :expressionless:

Tuner TV -WinFats TV2000 XP RM

Wind XP pro sp2

Intel celeron 2.4 768 Ram

Programow nie podaje bo na kazym z nich jest tak samo

A próbowałeś podłączać pod kabel antenowy idący do komputera zwykły TV? Mnie to wygląda na źle zrobioną instalację antenową.

Kiedyś w miejscu komputera był telewizor :wink: i dzialalo bardzo dobrze :wink: kabel jest krotki 1,5 metra… ale obawiam sie ze to raczej jakis zaklucenia bo kabli jest za kompem naprawde sporo :?

To na 90% są zakłócenia. Spróbuj uporządkowac kable a jeżeli to nie da rezultatu to włóż tuner w inne gniazdo PCI. Najlepiej jak najdalej karty graficznej.

Z kablami bedzie problem bo wszystkie sa potrzebne :wink: tuner jest w najdalszym PCI od karty… wydaje mi sie ze komp jest zle ustawony bardzo blisko gniazdka i okna gdzie zaklucenia nie wiadomego pochodzenia sa najwieksze ;|

Jeśli masz kablówkę możesz sprobować izolatora galwanicznego (niektórym pomógł innym nie za dużo ) :slight_smile: