Tuner TV na Viscie

Witam ponownie :slight_smile:

Posiadam Tuner TV WinFast TV 2000 XP Expert. Nie moge znale藕c sterownik贸w pod Viste :cry:

Bardzo prosze o pomoc w zainstalowaniu tunera TV.

Zapomnij o tym sprzecie,nie ma do niego sterow,nawet jesli zainstalujesz uzywajac tych od XP,to Windows Media Center nie widzi zadnego tunera.Niestety nie ta generacja hardware,sam musialem z niego zrezygnowac.Vista najlepiej toleruje hybrydy analogowo-cyfrowe. :cry:

Z tego co wiem to wi臋cej tuner贸w nie widzi Media Center. Proponuje instalacje PowerVCR

Ja posiadam Tunek Leadteka WinFast DTV2000H. Posiada cyfrowo-analogowe wej艣cia antenowe i pracuje pod Vist膮. Troch臋 gorzej ni偶 wcze艣niej posiadany Aver Tv Go 007 ale zawsze. Prawdopodobnie pracowa艂by lepiej pod Xp lub Win200/NT. Ale to jaknarazie jedyny bez b贸lu instaluj膮cy si臋 tunerek tv. Na reszt臋 pewni przyjdzie poczeka膰 par臋 miesi臋cy :frowning:

Pytam o to przy okazji, czy do VISTA da rade zainstalowa膰 sterowniki WDM do przechwytywania obrazu z VIVO?

Chyba takie te偶 konieczne s膮 przy tunerach.

poszukaj czego艣 takiego, ALL_WinFastPVR_41124.exe ja to zainstaloa艂em i winfast poszed艂 pod Vist膮 a te偶 mia艂em wcze艣niej problem. Niestety nie pamietam gdzie to lezy ;-(

podrawiam !

WDMki so XP da sie zainstalowa膰 bez problemu. Je艣li wyst膮pi膮 problemy w menad偶erze urz膮dze艅 u偶yj opcji dodaj sprz臋t

Pr贸bowa艂em na r贸偶ne sposoby i tak to wygl膮da:

http://img231.imageshack.us/img231/6170/wdmiu8.jpg

Nigdzie w og贸le nie mog臋 znale藕膰 czy vista obs艂uguje WDM.

Ma kto艣 jaki艣 pomys艂? :frowning: