Tuner TV nie znajduje żadnego kanału

Kupiłem na Allegro takie coś http://www.allegro.pl/item244467712_81_ … a_24h.html

Podłaczyłem antene (wcześniej testując na niej normalny telewizor) i zainstalowałem stery do karty.

Jednak nie odnajduje ŻADNEGO kanału…

Próbowałem już chyba wszystkiego, przeinstalowałem stery, jeszcze raz sprawdzałem antene itp.

Ustawiłem system na PAL-D, kraj na Polske, próbowałem zmieniać opcje Antenna i Cable ale na żadnym nie działa.

Używam dołaczonego WinDVR3, kiedy daje AutoScan to lista po prostu przelatuje w dół i tyle.

Na każdym kanale czarny obraz i szum.

Karta na śmietnik i wystawiać negatywa czy da sie coś jeszcze zrobić?

ja ustawiłem,bo pisało u mnie w karcie podobnej do tej,żeby ustawić język kanałów na czeski,i tak zrobiłem,i hulają kanały,polski,a na polskim próbowałem,i nic nie chciało mi znajśc. spróbuj tak jak ci piszę,jeżeli to nic nie da ,to skontaktuj się z sprzedającym,e-meilem ,telefonicznie,żeby ci odpowiedział.itp :wink:

Wysłałem maila do sprzedawcy ale na razie cisza, więc staram sie sam coś jeszcze pokombinować.

Ustawiłem na Czech Republic ale efekt taki sam jak przy Polsce…

Próbowałem inne systemy i kraje ale 0 efektu.

uuu :frowning: to masz chyba coś z tą kartą …ehh może musisz jeszcze kombinować.powodzenia:))

Złączono Posta : 04.10.2007 (Czw) 17:50

a włączyłeś np; na :tuner" bo tam wtedy się może znajdzie jakiś kanały,ja mam ustawione właśnie na “tuner” i odbieram kanały polskie,TVN,POLSAT.TVP1,2 ITP , a jeśli tak masz a nie chodzi ci i to,to… spróbuj ją wyprubować,czy np; radia, ci znajdzie np.93.rmf fm, czy odpierzesz radia :roll:

Nazwij temat konkretniej. Inaczej zwali Ci się ostrzezenie

OK zrobione, ale nie musisz mnie straszyć ostrzeżeniami, bo i tak nie bardzo zależy mi na moim koncie tutaj.