Tuner TV pod ExpressCard

Szukam tunera TV pod ExpressCard do mojego Compala JFL92.

Chce żeby odbierał prawidłowo kanały z kablówki ale także z nadajników naziemnych - chodzi mi o to że taką zwykłą antenę żeby można było do niego podłączyć. Bardzo mile widziane będzie gdy w zestawie już będzie jakaś antena. No i radio też by się przydało. Do tego nagrywanie, najlepiej sprzętowa kompresja.

Myślę nad AVerMedia AVerTV Hybrid Express Slim

LINK

Plusem jest to że jest mała ale minusem że trzeba używać przejściówek:

hybrid_express_slim_04.jpg

Z tego co czytam to ona spełni moje wymagania które napisałem powyżej, tylko nie bardzo się na tym znam i proszę o radę czy na pewno spełni. I może jeszcze jakieś propozycje? Co do ceny to tak koło 200zł.

System operacyjny to Vista x64.

Bierz ten co napisałeś. Ja swojego czasu dałem ponad 300 zł za Pinnacle i żadnej rewelacji. Spokojnie mogłem wziąć te tańsze tunery od Aver. Dlaczego? Myślałem, że jak kupię porządnego Pinnacle to obraz będzie dobry, a cóż obraz jest gorszy niż na telewizorze, a sygnał jest z kablówki - wniosek nie warto wydawać kasy na coś większego, ewentulanie możesz się pokusić na model ze sprzętowym kodowaniem do MPEG2 - odciąży procesor.

Szkoda tylko że nie ma pilota, jest to dość duża wada. Gdyby nie to kupił bym ją, a tak to poszukam jeszcze czegoś z pilotem.

PS: Ta karta ma sprzętowe kodowanie MPEG-2. Ale ja chce pilot :stuck_out_tongue:

EDIT: Kupię chyba jednak AVerTV Hybrid Volar HX bo ma chyba wszystko czego potrzebuję (tylko że wolał bym na EC ale trudno) LINK