Tuner TV - problem z obrazem

Witam! Zakupiłem karte telewizyjna, zainstalowałem, wszystko grało :slight_smile:

Dopiero jak podłączyłem kablówke, obraz zaczął śnieżyć i być niewyraźny, dźwięk był nieczysty i szumiący. Próbowałem dostroić, ale nic nie pomagało. Co można zrobić, to nie jest antena, tylko kablówka więc niepowinno być takich problemów??

Proszę o pomoc.

Nazwa karty: AverMedia TV AVerTV 007 FM Plus

hmmm ja mam podobny: tylko ze z Pinacclem.

kupilem karte TV i podczas ogladanie programow z TV na kompie w Virtual Dubie mam obraz a nie ma dzwieku ;/ , wyjatkiem jest program slowacki ;/ zastanawialem sie co moze byc nie tak, ale niestety nie doszedlem do tego prosze, pomozcie! !!

:shock:

C!3nsk! proszę poprawić nazwę tematu na konkretną, obrazującą problem, używając opcji Zmień

Poza tym przenoszę temat do stosownego działu :?

zmienić źródło sygnału pochodzący z kablówki, gdy nadal będą zakłócenia spróbuj zmienić slot - na ostatni wolny

Miałem taką kartę i trzeba w ustawieniach zmienić z AIR (antena) na CABLE (kablówka) i to wszystko trzeba wtedy tylko dostroić programy

A mógłbyś mi podpowiedzieć gdzie to mozna zmnienic, a pozatym dlaczego gdy coś nagrywam to mi dźwięk spuźnia? I jak powinienem to wszystko ustawić aby podczas nagrywanie było jak najlepiej. Bardzo proszę o pomoc.