Tuner TV Tani a dobry?


(Erka456) #1

Witam

Chcę sobie kupić tuner TV do kompa. Nie mam pojęcia jaką, jaka jest dobra, ale wiem że chcę kupić tanio a dobrze :slight_smile:

Znalazłem taką -> http://www.uno.pl/t_35454/p5100/

83 złote, pilot - no wygląda spoko, co o niej uważacie ?

I taką ale ona za 60 złoty i to jakaś Video Karta - http://www.uno.pl/t_24426/vc_100xp/

jest ona warta 60 złoty ?

Może znacie jakieś fajne tunery tani, polecacie i dobre :)?


(melomonster) #2

To drugie "cóś" to karta nagrywania obrazu z komputera więc raczej odpada. Jeśli chodzi o Gigabyte to wygląda w porządku. Tylko mała uwaga jeśli używasz Win 7: sprawdź dokładnie czy karta jest kompatybilna z tym systemem bo najnowszy system Microsoftu nie współpracuje ze starszymi kartami zwłaszcza Leadteka. A jeśli nie używasz to może znajdziesz jakiegoś Leadteka właśnie, TV 2000 XP expert którego mam powinien być w cenie barszczu.

EDIT: Rozejrzałem się trochę i stwierdziłem że trudno będzie kupić kartę lepszą i tańszą od tego Gigabyte który podałeś więc myślę że to będzie dobry zakup; poszukaj tej karty jeszcze w internecie - może znajdziesz lepszą okazję.


(system) #3

Kolego nie kupuj tunera wewnętrznego bo szkoda kasy na to. Mało praktyczny w obecnych czasach.

Poszukaj sobie czegoś na usb np.

http://www.allegro.pl/item1010216188_tu ... _wawa.html


(Erka456) #4

O fajne to na USB... Pójdę jeszcze do sklepu internetowego się spytać ale jeszcze poczekam - miesiąc może dwa :slight_smile: Niech ceny lecą w dół :smiley:


(system) #5

Zasmucę Cię ale ich ceny za miesiąc, dwa nie spadną. Bo są już naprawdę niskie w porównaniu z tym co było kiedyś. Oczywiście możesz poszukać sam czegoś tańszego na usb i na bank znajdziesz. To co podałem to był tylko przykład. Osobiście jakieś 3 tygodnie temu widziałem chyba za 65 zł taką kartę razem z antenką tak więc musisz poszperać. Albo rozważyć kupno używanej. Na PCI za 20zł można wyrwać na usb pewnie niewiele drożej.