Tuner tv w granicach 300zł

Moglibyście doradzić mi wybór jakiejs karty telewizyjnej w okolicach 300pln? (lepiej do 300tu :D)

http://morele.net/?pg=product_info&PRD_id=10309

znalazłem coś takiego ale jako ze nie orientuje sie w tym zbyt dobrze prosze o rade. Interesuje mnie to żeby był pilot, i zeby moznabylo ogladac tv bez wlaczania komputera. Ta karta do ktorej dalem linka spodobala mi sie bo ma duzo roznych opcji jak np. time shifting ale nie wiem czy trzeba uruchamiac kompa zeby ogladac…

aha i jeszcze czym sie rozni tuner cyfrowwy od analogowego? i ktory lepszy?

dzieki z góry :>

pzdr.

bardzo dobry wybór ! :slight_smile:

karty winfasta są jednymi z lepszych ta w dodatku ma sprzetowe kodowanie mpeg

zdecydowanie warto ją kupić :slight_smile:

Jeżeli to jest karta PCI do komputera, to komputer musi być załączony, aby z niej korzystać - nie ma cudów.

Dobre karty TV można już kupić w cenie od 150zł, a ta, która Cię interesuję jest również dobra, ale dopóki jej nie zaczniesz używać, albo nie usłyszysz opinii od kogoś, kto ją ma, to nie przekonasz się, czy jest naprawdę dobra. Oprócz prametrów technicznych ważna jest też wygoda użytkowania. Co do pilota, to raczej wszystkie karty TV dostępne na rynku są zdalnie sterowane.

Sam miałem kiedyś tanią (ok. 120zł) kartę TV AverMedia i byłem z niej dość zadowolony.

a moglibyści epolecić jakiś dobry tuner który działa bez włączonego kompa? bo chodzi o to ze jak ogladam tv wieczorem to nei chce mi sie potem wstawac kompa wylaczac :smiley: chyba ze jest jakas metoda zeby piltoem moznabylo go wylaczyc ;>

pzdr.

:hahaha:

z czego tak zacieszasz ? są tunery zewnętrzbne które działają bez włączonego komputera …

jest :slight_smile:

taka sama jak w tv można ustawić czas za ile ma się wyłączyć komp :stuck_out_tongue:

Takie rzeczy to tylko w ERZE :wink: Jeżeli już chcesz to kup sobie monitor LCD z tunerem TV, lub poprostu jakiś tani, używany TV w komisie za 150 zł.

Możesz sobie ustawić program ktory o danej godzinie wyłączy ci całego kompa.

Jeśli jest zewnętrzny, to chyba z czegoś musi musi pobierać prąd, jeśli się nie myle no to z portu USB, więc jak może pobierać skoro komputer jest wyłączony? Chyba, że przestawisz sobie ustawienia w biosie i niby porty usb będa nadal działac, przy wyłaczonym komputerze(tylko nie wiem czy można tak zrobić w każdym komputerze)

fiero i tommekx: ja nie jestem aż taki zielony, także to że są tunery zewnetrzne ktore dzialaja bez wlaczanego kompa to ja sie nie pytam tylko wiem :stuck_out_tongue: a pytam sie tylko które są dobre :stuck_out_tongue: może pobierać też po prostu prąd z gniazdka :slight_smile: bo rzeczywiscie gdyby nie to to nie byłoby raczej możliwości ogladania bez wlaczania kompa…

Author_vision: czyli jak sobie oglądam coś w kompie to pilotem moge ustawic za ile ma sie wylaczyc komp? czy musze odzielny program instalowac?

pzdr.

tak :slight_smile:

tak zwana funkcja sleep jak w zwykłym tv :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 21.09.2006 (Czw) 18:04

dodam jeszcze że tunery winfasta mają świetne bo solidne piloty :stuck_out_tongue:

okej :slight_smile: dzieki wielkie za rady :slight_smile:

pozdróvki