Tuner TV z pilotem do 200 zł

Witam, siedze troche w kompach, ale z Tunerem TV nigdy niemialem doczynienia.

a) Komputer 800 mhz, athlon, 384 Ramu, GeForce2mx 440. Filmy dzialaja tam bezproblemu ,ale neiwiem jak to jest z telewizja?

b) posiadam najzwyklesza antene, i najzwyczajeniejsze wejscie antenowe.

c) To ma byc dla mojej matki zeby mogła se telewizje w pokoju ogladac, wiec chodzi o to zeby dalo sie pilotem z lozka do obslugiwac.

Wiec co mi polecicie? Tak jak w temacie do 200 zl max

winfast 2000 expert,

Leadtek WinFast TV2000 XP Expert

http://www.skapiec.pl/site/cat/54/comp/105825

Leadtek WinFast TV2000 XP Expert to obecnie jeden z najlepszych tunerów TV na rynku.

Sory że się doczepie ale na monitorze 22calowym będzie obraz na całym ekranie w dobrej jakości ?

Jeśli antena będzie dobrze odbierać i nie będzie zbędnych zakłóceń to obraz będzie bardzo dobrej jakości.

A na jakiej zasadzie działa tam pilot? na bluetouh ? Radiowo? czy jak ? bo jak karta jest na PCI , komputer stoi na ziemi w kącie to jak bedzie odbierac?.

sam odbiornik sygnału pilota jest na kablu (ok 1 m). Podłączany z tyłu komputera (koło anteny). Gdzie go umieścisz - Twoja sprawa

Pilot jest (jeśli się nie mylę) na podczerwień i ma zasięg zazwyczaj 5-10m. Odbiornik ustaw np. na obudowie komputera lub na biurku i wtedy na pewno będzie się dało sterowac tunerem w łóżku :slight_smile:

Pilot do rewelacyjnych nie należy, tzn ma lekkie opóźnienie :wink: Ale da się z niego korzystać oczywiście…

http://www.allegro.pl/item338273391_multi_tuner_tv_zewnetrzny_rozdzielczosc_1680x1050.html

to taki tuner to pic na wode ?

Niby pisze że obsługuje rozdzielczość 1680:1050 a jaką rozdzielczość można osiągnąć na tej karcie co wy podajecie?

dobra chlopaki :slight_smile: dzieki , kupie ten co polecielisicie :wink: pooj ma 5 metrow a od lozka jest 2 m :wink: tak ze luuz :smiley:

Problem “Soul1988” rozwiązany. Może ktoś jeszcze odpowiedzieć mi na moje pytanie ?

Też mam problem jaka karte co myślicie o Tuner TV AVerMedia AverTV Studio 303 FM Nicam??

Też dobry. Sam zastanawiałem się, czy go nie kupić, ostatecznie wybrałem Winfast 2000 XP Expert (mniejsze wymagania sprzętowe).