Tuner TV

Witam,

Dostałem od kumpla kartę tv na usb o nazwie i-tec v-gear mobitv combo (digital i analog).

iTEC2.jpg

Jednak nie wiem jak tu się za cokolwiek zabrać, brakuje mi do tego sterowników, choć system windows wykrył go i zainstalował. Mógłby ktoś pomóc, zarówno od poszukiwać sterownika (jedyny jaki znalazłem nie dało się odpalić pod windows 7) do aplikacji jakiej użyć, aby wykożystać nie tylko odbiór cyfrowy (wrocław, jakie pasma i Mhz ?), do odbioru analogowego.

Pozdrawiam

  1. Sprawdź w Menadżerze Urządzeń, czy brak jakichś sterowników (żółto oznaczonych).

  2. Nie wykluczone, że poza sterownikiem będzie potrzebne oprogramowanie tej karty. Powinno być na stronie fabrycznej urządzenia lub być może karta sama zainstalowała odpowiednie oprogramowanie. Jeśli tak, to trzeba je znaleźć w Start > Wszystkie programy i uruchomić.

  3. Sprawdź w Windows Update, czy system sam zaproponuje jakąś aktualizację sterowników do tej karty. Bardzo często tak jest!

W ogóle dla Windows’a 7 może być z nią kłopot, chociaż na Viście ta karta działa.

http://www.driversdown.com/drivers/23367.shtml

Użyj Windows Media Center. Konfiguracja jest banalnie prosta.

Tomkos ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.