TuneUp 2010 Utilities

Witam. Mam takie pytanie. Czy jest opcja wyłączenia “asystenta” TuneUp 2010, który zmniejsza zwiększa priorytety uruchamianych programów? Siedzi w trayu, uruchamia się wraz z systemem i nie wiem czy jest przydatny, bo specjalnej różnicy nie widzę :slight_smile: Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Ustawienia > Optymalizacja w czasie rzeczywistym > Odhaczyć “Skróć czas reakcji” i “Przyspiesz uruchamianie moich programów”

Mam nadzieję, że o to chodziło. :slight_smile:

dr_idea ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jeżeli uruchamia się wraz z systemem-to wejdź w strat>uruchom>wpisz “msconfig” > zakładka uruchamianie-i “odhacz” ten program,którego nie chcesz uruchamiać wraz ze startem systemu :smiley:

Dodane Śr, 2 lut 2011, 19:18

[Ta część posta nie dotyczyła problemu poruszanego w tym temacie, wiec ją usunąłem. Areh]

U mnie TuneUp jest stale włączony, nie przeszkadza, a wręcz pomaga, proponuję zostawić tak jak jest, to, że nic nie zauważasz, dobrze świadczy o jakości tego programu.

Czy zdecydowałbyś się na wyłączenie niemulącego antywira?

pozdrawiam