TuneUp Utilities 2009 PL

Witam milutko. Moje pytanie jest takie: czy warto kupić TuneUp Utilities 2009 PL .Czy są lepsze od tego programu darmowe programy, jak tak to proszę o wskazanie jakie. Za odpowiedzi bardzo DZIĘKUJĘ.

Moim skromnym zdaniem TuneUp Utilities 2009 PL jest najlepszy w swojej dziedzinie i na pewno wart jest swej ceny. Darmowej alternatywy nie znam, bo TuneUP to kombajn. Można jedynie szukac darmowych zastępstw jego podzespołów i tak próbować zastąpić go kilkoma innymi.

Zgadzam się z przedmówcą żeby zastąpić tuneup 2009 trzeba by było ccleanera, odkurzacza, dobrego defragmentatora, programu do zmiany bootscrenów i wielu wielu innych programów które nie bylyby i tak skuteczne :stuck_out_tongue: wersji trialowej

Sam korzystałem z wersji trialowej i tobie mówie to samo wypróbuj a potem kupuj :smiley: :smiley:

Kiedyś korzystałem z odkurzaczy cclenrów i czyścicieli rejestrów ale od wersji TuneUp’a 2007 korzystam tylko z niego. Niewiem czy jest najlepszy ale na pewno najszybszy wszystko co chce i wiele więcej mam pod ręką :wink:

po co kupować skoro jest masa darmowych i o wiele lepszych programów. Np za czyszczenie CCleaner, defragmentator z TuneUP jest tragiczny, można korzystać z IoBit Smart Defrag. Do ustawień systemowych można użyć np. DrTweakXP i FreshUI, kasowanie plików - Eraser lub Sure Delete. Do cięcia plików np Cutter. Ale to już wg uznania.