Tuning mojego pcta gigabyte ga-945pl-s3p

moj sprzet to ;Gigabyte Model 945PL-S3P,Intel Core 2 Duo E4500;Display Adapter NVIDIA GeForce 8600 GTS 256 MBytes, 2 razy goodram 1 giga gr667d264l5/1g ddr2(pc2-5300) i do tego 2 dyski ; Western Digital WDC WD1600JS-22MHB0 160 GBytes ATA SATA,Seagate ST3500320AS 500 GBytes ATA SATA-2

CHCIALBYM USPRAWNIC -PRZYSPIESZYC -MOZE COS ZMIENIC BY BYLO LEPIEJ - CO MYSLICIE NA TEN TEMAT?

ale, ogólnie caly, czy poszczególne podzespoły ?.

Ile masz na to kasy?

Kolego popraw to i przestrzegaj netykiety.

Oczywiście można usprawnić.

Podaj budżet, a my Ci pomożemy

Pozdrawiam

Podaj jaki zasilacz, bo przeczuwam No-name.

No - Name by tego sprzętu nie uciągnął.

Nie wcale. :x Tracer hellfire 450W i jedziesz!

mam zasilacz tracer 450 wat. ciagnie jeszcze dodatkowe wentyle- nie widze brakow mocy. kasa - na to nie wiem zalezy od waszych propozycji bo sam nie wiem co jest najslabsze i od czego zaczac . nie chcialbym sie wladowac w jakies klamoty ktore przy nastempnym podzespole musialbym wymieniać

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 21:49 został dopisany post przez leonb270377

dodam ze moj system to vista home basic

Najpierw trzeba wymienić zasilacz.

na jaki? co dalej?

Corsair 450VXEU 450W.

nie lepiej od razo 500w czy wiecej?

Po co? Chyba, że 2 grafiki chcesz?

jak chce go przyspieszyc to chyba dodatkowa moc bedzie potrzebna na dodatkowe elementy -tak?

następnie grafika, można procka, Ramy trochę wolne :stuck_out_tongue:

Obecny zestaw ze 150W ciągnie… A nawet mniej.

jak 2 grafy-? na ta plyte?

A kto powiedział, że na tą?

PS. Mógłbyś używać nieco shifta i alta, co?

leonb270377 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

dobra powiedzmy ze do wymienionych ( wyjetych części-sprzedanych) chcę dołożyć tysiaka

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 22:23 został dopisany post przez leonb270377

?mało?