Tuning w200i

(Dorota Sek) #1

Witam mam do was pytanie,Czy może ma ktoś pomysły jak ztunigowac w200i. Mam juz wgrane flash menu i nowe ikonki,ale nie wiem czy mogę zrobic cso innego.I czy można jakoś go z wyglądu (z obudowy) ztuningowac. Proszę o szybkie odpowiedzi.

(Alzajac1) #2

o tuningu w200i

(klopas) #3

pomaluj korpus (lub przód i tył, to łatwiejsze) na zielono :wink: extra efekt :slight_smile: (najpierw spray kolorowy po 2 razy... z daleka i aż wyschnie... potem z 4 razy bezbarwnym :slight_smile: najlepiej rób to na podróbce z allegro za 5zł bo szkoda oryginała jak coś zawalisz :slight_smile: no i obklej w środku taśmą papierową)

albo jak jest logo walkman z tyłu to przewiercić kropkę w logu na wylot (wiertło z 2mm albo i mniejsze :slight_smile: ) i tam dać diodę :slight_smile: też fajny efekt... a diodę podłączyć do baterii albo silniczka wibracji (jak do wibracji to musisz się choć troszkę znać i mieć torx żeby rozkręcić fona :wink: )

kup może inną klawiaturkę a potem jak będziesz sprzedawał to dostaniesz 300zł xD

(Dorota Sek) #4

O boshe nie wiedzialem ze az tyle mozna :o :smiley: najbardziej mnie z ta dioda zaciekawiło :D. Może masz jakis poradnik albo cos w tym stylu bo fajne by wygladalo. :stuck_out_tongue: A narazie sie biore za wgrywanie custom packa. Ostatni mi się zebralo na tuning chociaz jeszcze 1 rok mialem gwarancje ale co tam fajnejsze jest flash menu niz Gwarancja :wink: A poza tym na wiosne planuje zmienić :smiley:

(klopas) #5

musisz mieć najpierw:

-diodę (najlepiej czerwoną) koszt ok 20gr

-wiertarka, koszt bardzo duży :stuck_out_tongue: ale jak masz już to spoko :stuck_out_tongue:

-wiertło 2mm lub 3mm (dopasuj w sklepie)

wywierć dziurę (w samej obudowie, nie na fonie :smiley: )

wsadź diodę (powinna od razu pasować)

połącz do baterii (będzie cały czas świecić)

albo jakbyś miał lutowicę, torx i kabelek to przylutuj do silniczka wibracyjnego

(Dorota Sek) #6

Może się z tym pobawię ale chociaż się boje ze cos sie spsuje :stuck_out_tongue: ale kto wie??... może to zrobie:D

Ps. Jakieś inne pomysly??:smiley:

(klopas) #7

jedyne co zepsujesz to obudowa bo jak się nie znasz to podłącz pod baterię (+ do + i - do - :wink: )

(Rykendo) #8

klopas pomysłowy jesteś :smiley: Dzisiaj zamawiam obudowę

(Dorota Sek) #9

OO widzę że dzieki mnie nie tylko ja skorzystam :smiley: