Tuning XP

(czecho) #1

...czy programy takie jak BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 ,lub Vista Mizer zamulaja kompa?Czy są z nimi jakies problemy np.podczas instalacji programów czy gier?Prosze o opinie.

(Seba86mu) #2

"BircoPack Vista Inspirat Ultimate" zainstalowany mam od ok. roku.

Jak na razie nie miałem z nim najmniejszego problemu.

Komputera nie zamula.

(Longhorn2009) #3

Ja instalowałem BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 na komputerze z Athlonem 900MHz i 128 MB RAM i po instalacji komputer zwolnił o mniej niż 5%.

(Cyba91) #4

Ja także mam już sporo czasu BricoPack Vista Inspirat i nie narzekam,komputer zbytnio nie zwolnił a za dobrego nie mam.

(czecho) #5

kidys słyszałem,że np. pod Vista Mizer trzeba instalowac programy jak pod Viste nie jak pod XP.Nie wiem czy to prawda,czy nie.

(Jacob) #6

Kiedyś zainstalowałem taką nakładkę ulepszającą wygląd XP. No i po włączeniu komputera trzeba było 5 minut odczekać zanim można było cokolwiek na nim robić. Teraz mam standardowy wygląd XP i tylko zmienioną tapetę i żyję - a komputer działa wiele szybciej:)

(Karolstronie) #7

Dokładnie,ewentualnie możesz zainstalować zune to w 100% bezpieczne i nie muli pc. :slight_smile:

(czecho) #8

własnie też tak mam czasami,że po włączeniu PC jest tak jak pisze kubus94 i nie wiem dlaczego tak sie dzieje.Ale piszę że czasami,bo często jest tak,ze jak odpale komputer to po minucie juz mozna pracować na nim.Teraz testuje BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 ,natomiast wcześniej miałem temat Vista CG(fajne)

(Macieke11) #9

BricoPack Vista Inspirat-nie zamula mojego kompa,polecam :smiley: ale nie wiem po co go instalowałem na Viście

(system) #10

Osobiście uważam, że instalowanie tego typu programów jest trochę bezsensowne, ale potwierdzam, że wśród nich BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2, jest najbezpieczniejszy i nie zwalnia znacząco pracy komputera.

Pozdrawiam, :wink:

(pakeroso) #11

Zarówno BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 , jak i VistaMizer nie zamulają zbytnio komputera, są fajnie skonstruowane i bezpieczne w użytkowaniu. To chyba 2 najlepsze "upiększacze" systemu.

Kompletną bzdurą jest stwierdzenie, że:

8)

(Apdjs) #12

czecho

a musisz mieć wszystko jak w Viście?

Poszukaj na stronach ze skinami jakiejś fajnej skórki do XP

Poczytaj też http://www.searchengines.pl/Transformacja-wygldu-XP-na-a-la-Vista-t91642.html