Tuning XP

…czy programy takie jak BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 ,lub Vista Mizer zamulaja kompa?Czy są z nimi jakies problemy np.podczas instalacji programów czy gier?Prosze o opinie.

“BircoPack Vista Inspirat Ultimate” zainstalowany mam od ok. roku.

Jak na razie nie miałem z nim najmniejszego problemu.

Komputera nie zamula.

Ja instalowałem BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 na komputerze z Athlonem 900MHz i 128 MB RAM i po instalacji komputer zwolnił o mniej niż 5%.

Ja także mam już sporo czasu BricoPack Vista Inspirat i nie narzekam,komputer zbytnio nie zwolnił a za dobrego nie mam.

kidys słyszałem,że np. pod Vista Mizer trzeba instalowac programy jak pod Viste nie jak pod XP.Nie wiem czy to prawda,czy nie.

Kiedyś zainstalowałem taką nakładkę ulepszającą wygląd XP. No i po włączeniu komputera trzeba było 5 minut odczekać zanim można było cokolwiek na nim robić. Teraz mam standardowy wygląd XP i tylko zmienioną tapetę i żyję - a komputer działa wiele szybciej:)

Dokładnie,ewentualnie możesz zainstalować zune to w 100% bezpieczne i nie muli pc. :slight_smile:

własnie też tak mam czasami,że po włączeniu PC jest tak jak pisze kubus94 i nie wiem dlaczego tak sie dzieje.Ale piszę że czasami,bo często jest tak,ze jak odpale komputer to po minucie juz mozna pracować na nim.Teraz testuje BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 ,natomiast wcześniej miałem temat Vista CG(fajne)

BricoPack Vista Inspirat-nie zamula mojego kompa,polecam :smiley: ale nie wiem po co go instalowałem na Viście

Osobiście uważam, że instalowanie tego typu programów jest trochę bezsensowne, ale potwierdzam, że wśród nich BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2, jest najbezpieczniejszy i nie zwalnia znacząco pracy komputera.

Pozdrawiam, :wink:

Zarówno BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2 , jak i VistaMizer nie zamulają zbytnio komputera, są fajnie skonstruowane i bezpieczne w użytkowaniu. To chyba 2 najlepsze “upiększacze” systemu.

Kompletną bzdurą jest stwierdzenie, że:

czecho

a musisz mieć wszystko jak w Viście?

Poszukaj na stronach ze skinami jakiejś fajnej skórki do XP

Poczytaj też http://www.searchengines.pl/Transformacja-wygldu-XP-na-a-la-Vista-t91642.html