Tuning Xubuntu - Compiz Fusion, Theme & Icons

Witam!

Chciałem “nieco” upiększyć moje Xubuntu 7.04.

Na Ubuntu z Gnome to bym sobie poradził, ale Xfce jeszcze nie upiększałem.

Problem polega na tym, że nie wiem gdzie zainstalowac nowe ikony i theme do Xubuntu. Nigdzie nie znalazłem zainstaluj style/ikony, może jestem ślepy nie zauważyłem, więc może ktoś mi powiedziec gdzie to uczynic?

Następny problem to instalacja Compiz Fusion. Wiem, że Beryl na Ubuntu 7.04 nie potrzebował instalacji żadnych sterowników ani XGLów i chodził bardzo szybko! Potem chciałem zainstalować na Ubuntu Compiz Fusion na kilka sposobów i żaden nie działał. Włączał się dopiero na XGLu z Gnome ale nie było widać żadnych zmian tak jak by się nie uruchamiał, i ogóle się ciął, że to pomiana była. Czy ktoś może mi powiedzieć jak zainstalować Compiz Fusion na Xubuntu tak żeby szybko chodził i żeby w ogóle chodził.

P.S na Google nie znalazłem

Z góry THX :slight_smile:

www.xfce-look.org

Ze strony pmu.4.pl

Z tego co pamiętam, to w XFCE istnieje możliwość instalacji tematów/ikon przeciągając odpowiednie do okna konfiguracji środowiska. Centrum sterowania XFCE->Motyw i tam przeciągasz. (Pewnie nazwy podobne, ale nie mam w tej chwili XFCE “pod ręką”).

Wydaje mi sie, że powinien zadziałać ten opis po drobny modyfikacjach. Przeglądnij komentarze.