Turbo emotki

witam!

przesiadłem się przed wczoraj z Opery na Firefoxa…

wszystko pięknie niby jest, ale nie do końca…

otóż emotki na forum dobreprogramy chyba są na speedzie pod Firefoxem

emotki działają w trybie turbo jęzory machają ze trzy razy szybciej niż powinny… ogólnie wszystkie emotki się tak zachowują i dzieje się tak tylko na Firefoxie i tylko na tym forum…

pytanie do userów i adminów:

czy u wszystkich użytkowników z Firefoxem to się dzieje :?:

i czy admini o tym wiedzą :?: :?:

napewno jest nas dwóch z takim problemem :slight_smile:

O ile pamiętam to już o tym była mowa. :?

w sumie można to traktować jako twierdzącą odpowiedź… mogłeś się bardziej postarać - i turbo emota :stuck_out_tongue:

Też tak mam, chyba po samej instalacji FF, jakieś pół roku temu, ubolewałem nad tym. :slight_smile:

Też mi się wydaje, że kiedyś to było. :smiley:

:o

Że niby co??? Duchu nie moja wina że ci emoty doginają. Informuje cię tylko że było na forum, mając na mysli że sobie zobaczysz co tam napisano. Nie mów mi że takiemu doświadczonemu użytkownikowi trzeba poszukać tematu. :x

lazikar nie złość się…

raczkuję z Firefoxem :slight_smile: i śmieszy mnie jak widzę emotkę “:o” i jej łoczy wyginające się z prędkością 200/s - w przybliżeniu :slight_smile:

nurtuje mnie czy admini o tym wiedzą…

Proszę, znalazłem specjalnie dla Was :smiley:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ght=emo%2A

“DUCH”, masz za szybki komputer! :smiley: Przesiąź sie na starszy, wolniejszy… :wink:

Moje emotki są takie same pod IE i FF :frowning:

a szkoda, bo jestem ciekawy jak to wygląda… :stuck_out_tongue:

BTW

Mały zestaw turbo: :o :hahaha: :brawo: =D> :hahaha: :peace: :piwo: :smiley: :smiley: :smiley:

No fajnie wygląda. Niezły ubaw miałem jak to pierwszy raz widziałem. :lol:

Ja nawet tego nie zauważyłem, dopiero teraz sprawdziłem i na IE są wolniejsze. Ale co z tego, komu to przeszkadza?

ja tek samo, odpaliiłem IE i patrze, rzeczywiście :slight_smile: zna ktoś na to jakieś naukowe wytłumaczenie ??

U mnie jak narazie zaobserwowałem to tylko lekko przyśpieszone są : :stuck_out_tongue: i :o

reszta "biega"normalnie :?

Mnie się to podoba - szybkie emoty = ożywione forum :lol:

A największego turbo to dostał on: :lol:

:P:D