Turbo XP wasze opinie

Witam,co myślicie na temat tego programiku??Czy na prawdę on tak dobrze przyspiesza system??Pozdrawiam

system przyspiesza właściwe posługowanie się nim a nie jakieś cudowne programiki …

jak nie będziesz psuł systemu to bankowo będzie chodził dobrze .

dla ciekawostki mam xp który już ponad dwa lata bez formata i problemów z syfem chodzi ;]

no tyle że ja potrafie sie nim posługiwać :stuck_out_tongue:

Całkowicie zgadzam się z tym poglądem.

A tak przy okazji, ciekawostka: Podczas ostatniego skanowania okazało się, że ilość plików na moim komputerze przekroczyła 1 000 000 i wszystko chodzi jak należy. Kto ma więcej? :slight_smile:

Także się z tym zgadzam. Ja kiedyś za chciałem mocno przyśpieszyć system. Do tego używałem wiele twickerów i szczerze mówiąc to działało na krótka mete ;/ potem zostawał tylko formacik ;D

To tak jak byś chciał przyśpieszyć neostrade ;] - nie da się ;p

Wg mnie dzięki nlite wycisnełem z xp co było możliwe + kilka dodatków, ale już nie przez jakiś program.

Mój kolega ma 6lat jeden system :> i nie skarżył się nigdy na jakieś problemy.

Wszystko co robi ten program można zrobic ręcznie :roll:

Moim zdaniem zbędny syf

Jak chcesz przyspieszyć system to poczytaj ten temat:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

Takie programy robią tylko zamęt w kompie. Tak jak te “programy” do przyspieszenia neta. Nic nie robią tylko zamulają kompa i syfią go swoimi “odpadkami”.

a tu się z tobą nie zgodzę zainstalowałem sobie programik do optymalizacji neta Full Speed i teraz internet działa mi lepiej znaczy się teraz działa płynniej i tak nie zamula już