TurboCache do grafiki

Witam! Mam problem z kartą graficzną w swoim laptopie. Ostatnio przeinstalowałem system z windowsa Visty na Windows 7 i wykasowały mi się sterowniki do karty graficznej. Ściągnąłem je bez problemu ze strony NVidia ale tylko standardowe a mi potrzebne są z tym systemem TurboCache. Moja karta graficzna to: NVidia GeForce G105M (Up to 1791 MB Turbo Cache).

Hej,

Nie ma czegoś takiego, jak sterowniki z systemem TurboCache. Technologia, o której piszesz, ma podłoże sprzętowe - w uproszczeniu polega to na wykorzystywaniu przez procesor graficzny pamięci RAM systemu do przechowywania tekstur, dzięki czemu karta nie musi być wyposażona we własną pamięć RAM lub w niewielką jej ilość. Praktycznie więc nawet na sterownikach dostępnych w systemie karta powinna prawidłowo alokować tekstury w pamięci RAM - a co dopiero na sterownikach producenta. Dla pewności wejdź na stronę nvidii i wybierz swoją kartę lub kliknij przycisk Sterowniki Graficzne, by uruchomić automatyczne sprawdzanie aktualności sterowników.

Pozdrawiam,

Dimatheus