Turbozamulenie komputerka

niewiem czym to jest spowodowane,ale ,oj komputer ostatnio dziala tak jakby chcial a niemogl,szlag mnie trafia!!!przesle loga zeby sprawdzic czy to moze nie przez jakiegos wiusa,ale mysle ze to jakis powazniejszy problem i trzeba bedzie sformatowac bydlaka(druga sprawa,ze nieumiem tego zrobic)krotko opisze historie teg przypadku.miala wirusa,kto mi z jednego z forum po sprawdzeniu loga pwoedzial ze on siedzi w scvhost.exe ale jednak niegrzebalam w tym tylko posluzylam sie rada innego kolesia ktory zaproponowal przeskanowanie kompa spyware terminator i ewido.zadzialalo,komputer przez 2 dni chodzil jak NIGDY PRZEDTEM.ale tylko 2 dni.sciagnelam pande za darmola mam ja przez miesiac,akuku tez troche wazy i kilka innych prrogramow,ale czy to przez to?antywirymi nic niewykrywaja :(dobra,przesylam loga i prosze o FACHOWA POMOC! !!

Log jest czysty :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

PS> Pisz “po polsku” :!: