Turn off dźwięku przez szybkie wciskanie klawiszy?

Witam :slight_smile:

Jak zwykle: "Mam problem… " :wink:

Problem, choć już trochę siedzie w tej dziedzinie, nie został przeze mnie dotąd zidentyfikowany. (trudny?) Również objawy problemy nie są stałe, w każdej sytuacji inaczej reaguje. Więc od ogółu do szczegółu :slight_smile:

Ogólnie rzecz biorąc tak jak w temacie, problem to wyłączenie dźwięku przez szybkie wciskanie klawiszy w tym najczęściej “z” i “Shift”.

Miedzy innymi w GG objawy są takie, że gdy szybko po sobie nacisnę “z”,od razu akceptuje mi wiadomość, dodaje mi do nieskończonej wiadomości “vxc” czasami “m,.”, zamyka okno i wyłącza dźwięk (ogólnie wystepuje wszedzie gdzie pisze)

Inny przypadek widać, gdy gram w CS’a, jeśli przytrzymuje klawisz “Shif” i w tym samym momencie wcisnę jeszcze np. “w” i “d” (niekoniecznie “z”), wyłącza dźwięk.

Problem zauważyłem też niedawno w gierce flash, gdzie szybko wciskam tylko klawisze “1…4”.

Bawiłem się z miedzy innymi z klawiszami trwały ale wszystko odznaczone.

Jakieś wyłumaczenie problemu?

Więcej danych… To jakiś laptop, albo specyficzna rozbudowana klawiatura multimedialna z własnym oprogramowaniem?

Laptop, Dell D600

Klawiatura standardowa, bez specjalnego oprogramowania

Screen: http://www.lootpk.com/adpic/dellD600.jpg

Problem pojawił się jakiś czas temu,jednak nie pamiętam przyczyny. Komputer sprawdzałem też Avastem i Adware.