[Tutorial]Ikonka My Computer cz.1 *F*

Witam w moim drugim tutorialu :slight_smile:

Wszelkie uwagi mile widzane

Drobna uwaga twórz tutoriale w formie tekstowej+obrazki, a nie wsyzstko w jednym obrazku :slight_smile:

ponieważ na tym nic nie widać (trzeba się domyślć co tam pisze), ewentualnie spróbuj wyłączyć AA dla czcionki (chyba jest włączone).

PS, kolejny twój tutek z seri “jak zrobić”. Takie tutki prawie niczego nie uczą. :frowning:

ciekawe:) ale nie wydaje ci się że ten monitor jest troche duży… ile on ma cali? ;] powinien być bardziej kwadratowy… narazie wygląda jak telewizor :wink:

prawda, trzeba było wyłączyć AA

poza tym, odbłysk na ekranie jest rozpixelowany, a podstawka monitora jest (sorry za szczerość) wręcz OHYDNA…

poza tym, cały czas ma się wrażenie, że monitor jest płaski, posklejany z tektury…

nom… mogla by być troche mniejsza… i w ogóle mam wrażenie ze ten monitor zaraz się przewróci…

przede wszystkim nienaturalnie wygląda…

Efekt końcowy średnio mi się podoba.

Jak już pisał rss , podstawka jest ohydna.

Tutorial z serii “jak zrobić” - tylko kilka wypełnień, zaznaczeń i nic więcej.

Poza tym, moderatorzy Cię już chyba prosili, by pisać tutoriale w formie tekstowej, a nie w formie obrazka.

Panie morgen moderatorzy pozwolili mi pisac w formie obrazka :slight_smile:

A co do samego tutka hm nie kazdemu moze sie podobac :stuck_out_tongue:

dla mnie super ni etrzeba klikac otwieraca przesuwac wszystko w jednym miesci sie na ekranie.

choc moze jedno czcionka jakas taka zlewa mi sie, maszynówa jedna :slight_smile:

pikxslowanie wynikac moze z duzego obrazka mogłbys podac osobno efekt końcowy

a podstawka no cóż nikt nie jest doskonały :mrgreen:

a co do do sęsu tutków to niejest to forma: kopiuj wklej tylko przedstawienie techniki wykorzystanej do stworzenia danego elementu (w tym przypadku jasno i czytelnie) a jaki on będzie zalezy przecież od Was samych.

pozdrawiam