Tutorial IR: Animowany userbar - Dyskusja

można też zrobić, że nasuwają się na siebie… ale i tak efekt twojego tutka jest dobry.

ps “Format c: fan” :lol:

Oto mój

Bez-nazwy-1_2931.gif

przejscie jest malo plynne zmniejsz dlugosc wyswietlania tych klatek posrednich

Bez-nazwy-1_2976.gif

Mam nadzieję, że teraz jest dobrze

P.S Może troche za płynnie :smiley:

Niezobowiązujące konwersacje proponuję prowadzić na PW lub na czacie. bo robi sie wymiana opinii a nie tutorial.

“Luźne” posty ->Kosz

A jaką czcionkę uzyliscie do tego napisu?

:? :? :?

Ok. Dzieki nie zajrzalem do linka.

Fajny efekt wykorzystując porady w tym tuturialu można osiągnąć :slight_smile:

Można te przejście wykorzystać nie tylko do userbarów ale też do jakiś obrazków itp aby zrobić np. bannerek na www itp. :wink:

tutoriali nie pisze się aby osiągnąć coś konkretnego, tylko po to, aby poznać metodę. Zdobytą w nich wiedzę wykorzystuje się do innych również celów. To właśnie natura tutków :slight_smile:

Mi wyszło takie cudo :lol:

userbar5nl.gif

:mrgreen:

strasznie szybkie przejścia Ford , w ogóle nie można przeczytać tego co jest napisane na pojedynczych userbarach

M530 ma racje. Mi się udało odczytać tylko dlatego, że część userbarów jest mojego autorstwa :wink:

Wiem, że szybkie :stuck_out_tongue: Chodzi o sam fakt, że wyszło :stuck_out_tongue: Zwiekszyć ten czas to jest chwilka roboty :stuck_out_tongue:

a skąd moge pobrać ten program Adobe ImageReady? jest on płatny?

neo512 jest on dostępny razem z photoshopem, w wersji Trial dostępnej na vortalu.

http://www.hidentity.org - szybki kreator userbara z danymi takimi jak numer twojego komunikatora, adres twojej strony www naprawde jest w czym wybierać. ^^ :wink:

Mam pytanko. Zrobiłem ubka animowanego(patrz nizej :stuck_out_tongue: ) i chciałbym do tej animacji dodać jeszcze jednego ubka. Jak to zrobic.

Ale nie takie jakie są pokazane tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66088

To jeżeli rzeczywiście sam robiłeś to zapewne masz pliki userbarów pojedyńczych.

Jeszcze raz zrób te animowane userbary tylko tym razem dodaj ten jeden nowy. Najprostrze rozwiązanie :?

MAsz pojedyncze userbary w jakimś folderze do tego folderu dodajesz ten 1 Userbar

i Image ready klikasz File–> import–> folder as frames

i wybierasz folder w którym masz userbary tworzące dotychczasowy animowany Userbar + ten który chcesz dodać

Później wybierasz ile czasu maja się wyświetlać …