Tutorial PS: Userbar - Dyskusja

czas zmienić podpis :wink: byłem ciekaw jak przygotujesz ten tutorial, cóż mogę powiedzieć, niezawiodłęm się

warto może by jeszcze było dodać jakieś ciekawe połączenie kilku userbarów w animowany gif?

fakt, dzięki za przypomnienie :stuck_out_tongue:

wolałbym nie, takie userbary niestety często nie są mile widziane na forach ze względu na to, iż zajmują dużo miejsca.

jeszcze jedna sprawa. jest to któryś już tutek z userbarem który przeglądam, ale nie mogę dojść do jednego - co tak właściwie daje ostatnia warstwa, czyli krok 5 oraz 6 u Ciebie?

obramowanie całego userbara kolorem czarnym o szerokości 1px

co robię źle, że za obrazkiem nie ma pasków?

asdasd6ud.png

Ma białe tło - dlatego nie ma pasków - musisz je wyretuszować

…czyli wyciąć http://www.e-grafik.pl/articles.php?id=14 :wink:

już wiem, poradziłam sobie i zmajstrowałam pierwszego userbara :stuck_out_tongue_winking_eye:

userbarmuschroom0bb.jpg

ahh możliwe z tą czcionką :mrgreen: ale i tak jestem dumna z siebie :stuck_out_tongue:

gratz, tylko czcionka nie taka… chyba nie wyłączyłeś Anty Aliasingu dla tekstu…

I co z tego :o

rss , jak pobrac ta czcionke, ktora podales?? :wink:

prawym przyciskiem na linku i wybierasz Zapisz jako, zapisujesz i instalujesz (poprzez skopiowanie do katalogu z czcionkami w Panelu Administracyjnym)

a czy ktos by bl tak mily i zrobil mi taki banerek ?

niemam photoshopa

mozesz sprubować w darmowym gimp’ie :wink:

ja bym siedzial nad tym 2 dni a dlakogos to jest 2 minuty :wink:

hmm w szkole siedziałeś pewnie 8 lat, albo i więcej (może jeszcze siedzisz, niewiem) ale znajdzie się sporo osób które to już dawno umieją, tzn. że mają iść za Ciebie pisać sprawdziany, matury itd.?

to jezeli mozesz to podaj mi linka do tego gimpa i napisz czy tak samo sie to robi jak opisal rss w photoshopie

sprobuje :slight_smile:

gimp jest tam rowniez link z którego ściągniesz biblioteki GTK niezbędne :wink:

a co do gimpa, to daaawno go używałem, ale sądze, że analogicznie zrobisz to samo :wink:

nic mi z tego niewyszlo

zrobi mi ktos ten banerek ?

To podaj jakis render jaki chcesz miec na userbarze, to podlube cos jak bede mial czas 8)