Tutorial PS: Userbar - Dyskusja

mam pytanie z kad sciagnac ten program w ktorym robiles/??

Adios iść do sklepu i ściągnąć go z półki chyba to miałeś na myśli?? ale pamiętaj jakieś 3000 tysiące weź ze sobą :P:P

a nie ma jakiegos programu co mogl by go zastapic :lol:

GIMP

tak ale on ma zrabana obslugie nie wiem jak tam wogle obraz wstawic

Ctrl + V

GIMP jest prawie identyczny jak Photoshop więc po co kupować ci photoshopa jak nie możesz poradzić sobie w gimpie ??

…prawie… robi wielką róznicę 8)

Racja, photoshop jest znacznie przyjeżniejszy i wydajniejszy, ale to drugie przy nowoczesnych komputerach nei robi róznicy. Najwazniejsza jest jednak różnica w cenie, bo do obsługi mozna się przyzwyczaić, gdyż gimp nie jest aż tak odmienny od ps jak może się wydawać.

z vortalu mozna pobrać wersję testową programu Photoshop kliknij

Paint Shop Pro jest obecnie chyba najbardziej podobny do photoshopa

Przyganiał kocioł garnkowi :lol:

Proszę pohamować OT

PW jeszcze działa :x

Piszesz tekst, potem klikasz na warstwe z tym tekstem… najpierw lewym, potem prawym… z menu wybierasz Blending Options. Nastepnie przechodzisz do zakladki Stroke i ustawiasz tak jak tutaj:

ramka-stroke.jpg

Jestem kompletnie w tym zielony ale wziąłem się za usebara :wink: i mam problem, totalnie banalny ale dla mnie nie do przeskoczenia, jak w Photoshopie CS2 dodać gradient? Dam screena dla pewności:

http://img228.imageshack.us/img228/9954 … 0232jc.png

narzędziem “gradient tool”

na wszelki wypadek : adadasdsafasfasfasfasfasd5xi.png

Teraz mam trzy warstwy, od góry: z grafiką, z wzorkiem i Tło. Tło jest zablokowane i nie mogę wstawić tam nic więc na która warstwę mam dac gradient?

abdull1 , zaraz dostaniesz od admina pamiątkę. :?

Stoow , ty też, bo masz w podpisie link :?

wrzuć gradient na przedostatnią warstwę :stuck_out_tongue:

Jaki link? :stuck_out_tongue: Na szybko zrobiłem userbara dla niewtajemniczonych, Rolad to mój kumpel :stuck_out_tongue: Ujdzie?:

http://img161.imageshack.us/img161/893/rolad7ce.png

:smiley: fajne

tylko zapomniałeś dodać ramkę