TV BBC dostępne tylko na terenie UK. Proxy i java nie działa gdy odpalam

Cześć. Gdy próbuję oglądać angielski kanał telewizyjny z linka: http://www.bbc.co.uk/iplayer/live/bbcnews wyświetla mi się komunikat, że video dostępne jest tylko na terenie UK. Wpisałem link w angielską proxy, która znalazłem na google: http://www.openproxy.co.uk z takim rezultatem, że już na stronie BBC pojawił się komunikat: “To play this programme you need to enable JavaScript. Find out how.”. W “find out how”, jest instrukcja jak w przeglądarce zezwolić na skrypt java, ale miałem to już odhaczone wcześniej. Nie mogę zaktualizować javy w chromie, ale mogłem w IE i tam jest to samo.

Jakieś porady? Pzdr

http://www.zoptv.com/live/bbc-world-news - Stream 2

Do Google Chrome polecam dodatek:

Hola

@dannnny

Działoło “na szaro”, ale wyłączyłem adblocka, aby mieć normalny jasny obraz i już nie działa, cały czas robi się bufor. Taki stream to zawsze coś, ale strona BBC jest fajna, bo działa jak ipla, dużo powtórek, z takim plusem, że możesz włączyć angielskie napisy.

@banita71

Nie wiem jak teraz ale w dawnych czasach Hola wrzucała złośliwca do kompa, który usuwał dopiero SPY destroy.

Jeśli nie masz zaufania do tego dodatku to jako alternatywę możesz użyć:

FoxyProxy

W tym przypadku konieczna jest konfiguracja, jednak nie jest ona zbyt trudna.

Dzięki Banita. Działa to FoxyProxy. Jedna tylko rzecz od razu dała o sobie znać. Naprawdę przydałaby się opcja automatycznego włączania proxy tylko dla danych wybranych stron… Jest taka, ale nie widzę jej?

Pozdrawiam