TV BOX "Beelink iONE i68" problem z wi-fi i Miracast

Witam Was Forumowicze.

Ostatnio zakupiłem w Chińskim sklepie “banggood” (do którego mam w miarę zaufanie)  tv box-a  o nazwie “Beelink iONE i68”  dodam że to mój pierwszy tv box i chyba się trochę pogubiłem z ustawieniami albo zakup okazał się zepsuty.

Przede wszystkim chodzi mi o przesyłanie obrazu z mojego fona “Xiaomi Mi3” na TV przez  Miracast a tym boxem nie wychodzi mi to za ciekawie bo ta funkcja działa bardo sporadycznie a obraz ma spore opóźnienia.

 Problem jest też z łącznością neta a dokładnie nie mogę połączyć boxa jednocześnie kablem i przez wi-fi bo jak podłączam enternet to wi-fi się rozłącza i na odwrót, albo jedno albo drugie a chyba tak nie powinno być ?  

A podłączenie fona przez Miracast to jedna wielka męka minimum 1na 20 prób się łączy a jakość jest fatalna. Mój Xiaomi nie ma opcji MHL więc zostaje tylko DLNA. 

Dziwna jest też pojemność pamięci tego urządzenia bo w sklepie jest napisane -

 

http://www.banggood…C-p-986109.html

 

ROM -eMMC Flash 16GB znowu na opakowaniu boxa już 8GB a program CPU-Z pokazuje tylko 2,42GB to chyba trochę dziwne i coś czuje że to nie eMMC tylko Nand Flash.

Również pogubiłem już się z chipsetem tego boxa który powinien nazywać się RK3368 a z programów jak “CPU-Z czy Antutu benchmark” nie do końca jest to jasne bo normalnie CPU w tej platformie to Cortex-A53  a programy przeważnie pokazują Cortex-A7

Co do Miracat to może trzeba wgrać jakąś apkę która zrobi to sprawniej niż systemowa opcja ?

Proszę powiedzcie co o tym myślicie, czy odsyłać boxa do Chin i dlaczego Enternet z Wi-Fi nawzajem się wykluczają ?

Dołączam zrzut ekranu parametrów boxa oraz jak próbuję łączyć fona z boxem przez Miracast.

Wielkie dzięki za każdą pomoc.

Naprawdę nikt nie potrafi odpowiedzieć czy tv box może się naraz łączyć z siecią przez kabel i wi-fi ? 

Bo to jet dla mnie najważniejsze

Mam to samo jak podłącze się po wi-fi to LAN nie działa. Tylko ja mam wersję 100M