TV do 1500zł

Witam!

Jaki telewizorek polecilibyście do hmm 1500zł ? :slight_smile:

jaka przekątna Cię interesuje?

np. samsung 32f5300 - mam 32eh5300, starszy model i jest ok. fullhd; led; net po kablu (wifi po zakupie specjalnego adaptera); cyfrowe wyjście audio; 2 usb2 (z czego jedne oznaczone jako usb hdd o wydajności 1A do podłączenia i zasilania zew. dysków bez konieczności kombinowania z dodatkowym zasilaniem kieszeni); 3 hdmi; smarttv: ipla, iplex, itvp, tvnplayer, andrino, onet vod, interia vod, skype, YT, przeglądarka do neta itp. - możliwość doinstalowania/odinstalowania aplikacji ze’ sklepu 'samsunga (ok 500-600MB pamięci na aplikacje); praca w sieci ‘DLNA’ (muzyka, filmy, obrazki - można powiązać, np. z kontem picasa, FB); wygodny pilot, ale tv można sterować też z użyciem zwykłej klawiatury i myszki na usb (można podpiąć przez hub do jednego z gniazd)- wygodniej do neta; możliwość eksportu/importu listy kanałów na/z zew. dysku. zamiast przycisków sterujących na obudowie jest grzybek (podobny do tego z padów), umieszczony w dolnej krawędzi ekranu, umożliwiający sterowanie podstawowymi funkcjami tv (włącz/wyłącz/głośność/program/źródło sygnału/menu itp.). aha instrukcja użytkownika i help wbudowane są w pamięć tv :wink: - na wszelki wypadek jakby książka przepadła.

jedyny minus jaki mi przeszkadza to brak możliwości nagrywania programów na dysk (choć w necie można wyczytać, że jest to blokada programowa i można ją ‘odblokować’ wchodząc do menu serwisowego tv - możliwa utrata gwarancji za grzebanie w menu serwisowym, bo każde odpalenie tego menu jest rejestrowane w pamięci telewizora)

cena ~1300 -1600zł w zależności od sklepu/promocji

Bardzo ciekawa propozycja tylko jakby były to 42cale, ale w takiej cenie takiego rozmairu z takimi opcjami raczej nie znajdę…

za ~1700zł można dostać wersje 39" (seria UExxF5300, gdzie xx odpowiada przekątnej 32, 39, 42 i 46").

w tej cenie (1500zł) to z 42" dostaniesz raczej jakiś podstawowy model z fullhd, led i odtwarzaczem plików z usb. cudów raczej nie ma co się spodziewać.

No niestety, res ma rację, w takiej cenie albo bajery, albo przekątna :wink:

PS. Ja sobie upatrzyłem SAMSUNG UE32F5700, według porównywarek cen można go już dostać za około 1570zł, a wersja 39 cali kosztuje prawie lub ponad 2 tys.