TV jako monitor, brak sygnału z GPU dedykowanego

Witam mam taki problem mam podłączony telewizor do komputera na zintegrowanej karcie i wszystko chodzi ładnie. Jak podłącze kartę GF 9800 gt, to przy logowaniu wyskakuje mi “Rozdzielczość nie jest obsługiwana w tym telewizorze. Zmień rozdzielczość.” Proszę o pomoc.

Przeniesiono z działu “Windows 7”.

A monitor na tej karcie działa OK?

Może wystarczy ustawić prawidłową rozdzielczość w sterowniku Nvidia dla TV i masz.

Nie mogę zainstalować sterownika Nvidia ponieważ instalator nie wykrywa sprzętu (działam na zintegrowanej).

Skoro instalator nie wykrywa sprzętu to karta jest uszkodzona, alb zapomniałeś dopiąć dodatkowe zasilanie.

A może musisz wybrać w biosie która karta ma być domyślną? Możesz wyłączyć całkiem tą zintegrowaną to pewnie samo się na PCI przełączy

primary video card

Z reguły po włożeniu karty grafiki dodatkowej, bios powinien automatycznie wyłączyć integrę.

Więc, albo karta 9800 jest uszkodzona,brak podpiętego zasilania lub trzeba zresetować bios baterią lub zworką, ponownie ustawić i zapisać Save.

Nie chce, ale muszę !!

Telewizor:

http://www.samsung.com/pl/support/model/LE32C450E1WXXH-techspecs

Próbowałem na wyjściu DVI, VGA i HDMI, problem powtarza się na każdym wyjściu

Napisałeś wyraźnie jaki masz problem, a ja napisałem Ci co trzeba zrobić. Przeczytaj co napisano w temacie. Najpierw karta musi poprawnie działać na monitorze, a później dopiero będziesz ustawiał z poziomu sterownika współpracę z TV.