TV+Laptop inne rozdzielczości

Jak w temacie. Chcę zrobić taki sam obraz na TV i na swoim laptopie, ale mam problem bo na laptopie wszystko jest wporządku a na TV jest wszystko ale na środku ekranu. Próbowałem zmienić wyświetlanie z klonowania na DualView, ale to już wogóle jest co innego. Jeśli ustawie tylko jesden wyświetlacz-czyli TV to wszystko jest na całym ekranie.

Proszę o pomoc.

Korzystasz w Windowsa? Jeśli tak to wejdź w ustawienia rozdzielczości i klikając na poszczególne ekrany (1 i 2) zmień ich rozdzielczość.

Zrobiłem już tak. Ale jak dam wtedy na wyświetlanie w TV i Laptopie to pulpit na TV (mam 46") jest na środku i nie można tego zmienić (albo ja nie potrafię). Jak dam tylko na jeden typ wyświetlacza to wszystko jest idealnie. Jeszcze dodam, że na innym telewizorze 42" nie mam takich problemów

Na Samsungach trzeba się pobawić przyciskiem proporcji ekranu. Może u Ciebie też zadziała.

Ja mam Sony i tam jest pełny, normalny, rozszerzony, zoom i chyba szeroki. Na każdym sprawdzałem i nic. Chyba, że czymś innym to się ustawia. Bo na drugim LG nie miałem żadnych problemów. Podłączyłem laptopa i działało.

A może jest jakiś inny lepszy program do ustawienia wyświetlania ?? W laptopie mam panel Nvidii.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Już sobie poradziłem, w tv jak są proporcje ekranu to próbowałem wszystkich, ale są jeszcze ustawienia zaawansowane gdzie można bardziej szczegółowo dopasować ekran.

Dzięki jeszcze raz.

Pozdrawiam.