TV lcd podłączony pod kompa- Problem

Witam mam problem z odtwarzaniem gry PES 2009 mam podłaczony pod PC telewizor 32 calowy Samsung 32A551 Full HD. Podłączony jest on kablem DVI - HDMI. Gdy włączam gre na dole bądź po środku zauważam przejścia przezroczyste tak jakbym oglądał kasete VHS. Czy ktoś wie czemu tak się dzieje ktoś miał podobny problem ? bawiłem sie tez w HZ ale to nie pomagało : ((

Tv podłączone jest pod gniazdo HDMI 2, gdyż HDMI 1 podczas włączenia robi mi sie mały kwadrat na telewizorze i nic nie mozna wtedy zrobić.

Czekam na odpowiedzi

Te kable niekiedy sa bardzo slabej jakosci i maja przebicia.Kup nowy kabel HDMI i sprawdz.

Ale to się objawia tylko kiedy włączysz akurat tą gre czy też cały czas masz zniekształcony obraz ?

nie jest to z niekształcony obraz tylkotaka smuga przelatuje przez ekran i przy szybkiej akcji sie pokazuje :stuck_out_tongue: w innych grach tak nie ma

Telewizor ma widocznie mały czas reakcji matrycy,nic na to nie poradzisz :slight_smile:

Włącz jakiś dynamiczny kanał w TV (np. sportowy) i zobacz czy będą te smugi.

no takiego czeegos nie ma to jest taki jeden pasek ktory w zaleznosci od rozdzielczosci jest polozony w danym miejscu np w rozd 1024x768 jest na srodku a w 1920x1024 jest u groy on jest przezroczysty ma z 1 cm szerokosci i caly ekran dlugosci dodam ze tego nie mialem jakos udalo mi sie to zniwelowac ale teraz jakos nie moge . ;/