TV LG 42LW570S - jaka technologia 3D

Witam.

Ostatnio kupiłem telewizor LG z funkcja 3D. Były do niego dołączone zwykłe nie kolorowe (red-cyan itp.) okulary 3D. W związku z tym mam pytanie czy będę mógł oglądać filmy 3D anaglifowe

Na wszystkim możesz oglądać anaglify (nawet na kartce papieru) ;p Jeżeli film już u źródła jest dostosowany do takiego 3d to obejrzysz to. Pytanie tylko po co skoro Twój TV wspiera lepszą technologię.

A byłbyś w stanie polecić mi jakieś dobre filmy w 3D w technologi mojego TV :P. Dodam że mowa o Avatarze w poprzednim poście i okulary które mam są “pasywne” czy to coś zmienia?

Dodane 15.10.2011 (So) 20:13

Kurde niestety… odpaliłem go na TV założyłem okulary i 0 efektu tylko widać czerwone paski …

Eee… Anaglif? Czy w tej technologii Twojego telewizora?

Jeśli anaglif, to powinieneś oglądać w zwykłych red/cyan.

dostałem do TV takie okulary LG AG-F200 LG Cinema 3D Glasses i z tad pytanie do jakiego rodzaju 3D one są.

fajny sprzęt, zadowolony jesteś z niego ?

mateuszszew21 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poczytałem i dowiedziałem się że ten TV ma technologię polaryzacyjną. Stąd kolejne pytanie czy okulary moje okulary nadadzą się do oglądania filmy Side by Side?