TV MOBILNA - prośba o opinie, porady

Witam!

Jestem na etapie wyboru “jakiejś telewizji”. Na oku była już kablówka, antena naziemna, antena satelitarna. Dwie ostatnie pozycje odpadły ze względu na konieczność robienia dziur w ścianie w wynajmowanym mieszkaniu. Dzisiaj natknąłem się na TV mobilna http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tv-mobilna/tv-mobilna-info.cp. W związku z tym mam pytanie czy ktoś może używa tego rozwiązania i czy kupując TV mobilną z tym dekoderem http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tv-m … hd-1000.cp też trzeba montować antenę i wiercić dziury?

Czekam na wieści.

Pozdrawiam!

Adam

Tak, ta tv mobilna działa na takiej samej zasadzie jak tv naziemna.

Możesz wykorzystać http://allegro.pl/przejsciowka-okienna- … 48295.html aby puścić kabel.

Może wystarczyć antena pokojowa. Ale to zależy od odległości do nadajnika.

Ja na Twoim miejscu nie pchałbym się w TV mobilna, po co płacić 20 zł miesięcznie za jakieś lipne kanały skoro na DVB-T masz około 20 programów i bez problemu na antenie pokojowej złapiesz 15 programów. No chyba, że masz dużo czasu i wymyślne programy chcesz oglądać to moje rozwiązanie odpada :slight_smile: Tak Ci zasugerowałem taką opcje, bo miałem N-ke i mało co oglądałem.

Przecież TV mobilna to właśnie DVB-T, płacisz za kilka dodatkowych kanałów - Polsat News, Polsat Film, TVP Seriale, Kino Polska, Comedy Central, Polsat Sport, Nickelodeon.