Tv nie widzi plikow na pendrive

Mój tv samsung ue55k6370 curved nie widzi plikow na pendrive. Wyczytałem aby sformatować do innego systemu z fat32 na NTFS i tak zrobiłem włożyłem pendrive do tv działa. Sformatowalem 2 pendrive bo tyle mam i na żadnym nie widział plików. Dziś chce sobie włączyć film z pendrive a tu nie działa. Formatowalem jeszcze raz i nic nawet zmieniałem na fat32 i z powrotem i nic. Co może być grane? Dodam że jeszcze przed zmianą systemu na pendrive podłączalem pendrive do dekodera z nc+ i działał normalnie tylko była gorsza jakość.

Jak mogła być “gorsza jakość”, co przez to rozumiesz? Czy pendrive nie był używany do czegoś innego (jakieś programy tworzące ‘multiboota’, dzielące na partycje itd.?). Czy jesteś pewny, że to nie rzecz pliku (długa nazwa, nieobsługiwany format?). Próbowałeś z plikiem, który wcześniej działał?

A może pliki mają polskie znaczki w nazwie i telewizor tego nie obsługuje?

Film miał taki obraz zamazany ale pomijając fakt nc+, nie był używany do czegoś innego. A plik też jest ok wszędzie chodzi a na drugim są zdj i muzyka też nie widzi tego. Choć wczoraj działało dziś już nie i formatowanie pendrive nie pomaga co wczoraj pomogło.

Tzn dzień wcześniej obsługiwał bez zmiany znaczków.

Sformatuj na exFAT, Samsung spokojnie łyka ten system plików, dodatkowo odpada ci problem zbyt dużych plików…

Ok spróbuję dziś

Na exfat jest tak samo