TV-Out i czarno biały obraz

Witam. Wczoraj postanowiłem podłączyć sobie komputer do telewizora. Kompa i telewizor połączyłem kabelkiem s-video i po odpaleniu telewizora obraz był czarno biały. Próbowałem wszystkiego, w panelu sterowania nvidia i w ustawieniach telewizora. W panelu sterowania nvidia w zakładce gdzie pokazany jest sposób połączenia telewizora z komputerem widnieje: kabel s-video (NTSC). Już po tym NTSC domyśliłem się, że nie otrzymam kolorowego obrazu. Kiedyś miałem również taki problem z PSX’em. Obraz był czarno biały, ale wystarczyło dokupić PAL Converter. Niektóre telewizory mają wbudowany taki konwerter. Wtedy nawet obraz NTSC jest kolorowy, ale ten telewizor najwyraźniej tego nie ma. Mam więc pytanie. Czy jakbym zakupił poniższy kabel, to czy obraz byłby kolorowy?

http://www.allegro.pl/item441818058_kab … 5m_ni.html

Na aukcji jest napisane: “Kabel posiada wbudowany konwerter co daje gwarancję że obraz będzie kolorowy.”

Wolę mieć jednak 100% pewność, że ten kabel ma taki konwerter bo nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto. Jeśli rzeczywiście jest tam jakiś konwerter to gdzie? Ja na zdjęciu widzę tylko kabel, a wydaje mi się, że konwerter to takie małe urządzonko przez które przechodzi kabel. Ja tam nic takiego nie widzę. Jest tylko sam kabel, a przecież nie może to być w kablu, no nie?

powinien zadziałać, jaka to grafika ??

Geforce 8800GTS

Poszukaj w ustawieniach karty opcji, aby przestawić system PAL na PAL B/G

W ustawieniach opcji karty jest do wyboru bardzo dużo systemów kolorów. Próbowałem wszystkich po kolei, ale obraz nadal jest czarno biały. Nie ma tam takiego czegoś jak PAL B/G. Są tyko B/PAL lub G/PAL.