Tv out

mam problem niech mi ktoś wyjaśni jak podłączyć telewizor pod karte graficzną z tv out wszystko na ten temat jakie ustawienia i gdzie pod telewizor jakim kablem doslownie wszystko na ten temat

Musisz mieć wyjście TV out i odpowiedni kabel tzw. przejściówkę …

Posiadasz taki sprzęt ??

tak posiadam karte geforce mx440 64 ddr i mam jakiś kabelek który został dołączony do tej karty z jednej strony końcówka do tv out z drugiej gniazdo czincz(jakoś tak się pisze)

To podłącz to pod TV a W ustawieniach karty ustaw

nView na KLON; Ekran Pal D; Wideo Pełnoekranowe na Ekran Pomocniczy.

Ten kabelek musisz podłączyć z wyjsciem Karty Graficznej i wejsciem Video TV. Do tego potrzebujesz jeszcze kabel do foni. :smiley:

sorry pomyliłem się znacxzy nie wiem jak podlączyć pod telewizor w karcie mam wyjscie na czincz(jeden kabel czincz) i jeszcze jedno wyjście na ten kabelek co dostałem razem z kartą i nie wiem gdzie to w telewizorze mam podłączyć (pewnie nie do wszystkich się da)

W karcie powinieneś mieć wyjscie S Video ( Taki okrągły wtyk) a w TV najlepiej pod Euro. A jak masz wejscia na cincz to tam. Pokombinuj.

Ten kabel co masz to zapewne S Video w Gniazda cincz. Do tego podłacz kabel czincz >>czincz lub czincz>>euro i podłącz do TV. :smiley:

Mamy nadzieję, że nic się nie zepsuje :smiley:

Ogromną nadzieję. Kolego manciu666 tylko nie podłacz tego pod 220V. :smiley:

Poważnie to Karta wyjście TV wejście Video. Jak nie jesteś pewien to pytaj. :wink:

wyjścia są takie

AV/out(to jest pojedynczi czincz) i

SV/outa to jest taki okrągły z 4 cieckimi bolacami w środku) i do tego mam kabel tylko że jednak z odbydwóch strron jest taki sam (tzn okrągły z 4 bolcami) i nie wiem jak to podłączyć

i jeśli ktoś by mi mógł szerzej napisać o ustawieniach w kompie

To jest to. Musisz mieć jeszcze przejścówkę S Video Euro.

Masz szukajkę na forum wszystko jest. Wyżej podałem co masz zmienić. :smiley: