TV-out

Nie mogę zmienić rodzielczości w telewizorze :frowning:

Wydaje się tam taka jakby 1024 na 768 pikseli… jak to zmienić

Moja karta to Radeon 9600 :!:

Aha w zakłądce Ekrany daje na właściwości TV potem atrybuty i jest tam takie coś

Choć w zakładce Ekrany przy TV jest napisane 800x600. Co zrobić

Panie saviola pobawię się w Moderatora ( :wink: ) i przypomnę o opcji Zmień

A w zakładce ekran nie możesz zmienić na np. 640x480 :?: Poza tym ja tu nigdzie nie widzę sprzeczności. Masz niby ustawione 800x600, max. to podobno 1024x768, czyli chyba się zgadza :idea:

Właśnie nie moge zmienić na 640x480 :-(, albo inaczej zmiana nic nie daje :!:

Bo :?: (żebym musiał ciągać za język, nooo… - w Twoim interesie jest jak najdokładniej opisać problem - ułatwi to nam ZDECYDOWANIE pomoc Tobie :!:slight_smile:

Poprostu jak robię zmianę to nic się dzieje, jakby wogole sie nie zmieniało :frowning: Robię to standardowo prawoklik na pulpicie -> ustawienia -> i tam zmieniam

Wiesz co… tak sobie czytam ten topic i uważam, że problem jest wyimaginowany :idea: Ja bym to zostawił tak jak jest, a dopiero w razie jakichś prawdziwych problemów (których podejrzewam, że nie będzie) starć się cokolwiek robić.

Poza tym ja Ci więcej niż do tej pory nie powiem, gdyż mam kartę na chipie nVidii i u mnie to troszeczkę inaczej jest. Mam osobną zakładkę nView i tam wszystko pięknie mogę sobie poustawiać.

Masz racje Pawek :idea: nie ma co kombinować… przecież nie jest to dużym problemem… I tym miłym akcentem informuje moderatorów, że temat mozna zamknąć :lol:

próbowałes z innym TV ?

1024x768 to troche zadużo jak na TV :?

Właśnie wiem… prawie nie mozna sie z dalszej odległości rozczytać :?

W takim razie…

Jeśli nie masz odpowiedniej zakładki w sterowniku do karty, to pozosrtaje Ci kupno TVTool-a.