TV podłączyć do PC

Witam wszystkich . Kupiłam TV Sony Bravia 32 cal. i nie mogę podłączyć PC bo nie mam wejścia w PC . Mam tylko wejście  DVI-I. Jaką kupić przejściówkę żebym mogła oglądać film z internetu w TV ?

DVI-I > HDMI ale w tym wypadku prześlesz jedynie obraz.

 

Poleci razem z dźwiękiem, DVI przekazuje dźwięk, mam takie złącze i jak używałem monitora z głośnikami to mogłem wybrać urządzenie odtwarzające dźwięk.

Nie prościej odpalić to w przeglądarce TV?

Jak w przeglądarce ? Mam tylko you tube.

Jeśli podasz konkretny model tv - (sony bravia 32 cale - to za mało) to może ktoś Cię naprowadzi na odpowiednią opcje

Przepraszam , już podaję. Sony KDL-32R50O , SERIA 8034703 S/N .

Nie mam co prawda TV Sony bo raczej szkoda mi kasy tylko na znaczek ale na moim Samsungu wszelkie wideo idą normalnie w przeglądarce.

Mam ruter sagem i internet z neostrady. Tablet odbiera WI-FI to dlaczego TV Z Wi-Fi Nie odbiera ?

A nie masz w nim przypadkiem opcji odtwarzania z usb?

Mogłabyś wrzucić film / filmy po prostu na pendrive.

Chodzi mi o odbieranie internetu tak jak w kompie. Specjalnie kupiłam ten telewizor i chyba zrobiłam błąd. Lista programów cyfrowych też jest niedostępna. Czytam tę instrukcje już po raz setny i nic dalej nie wiem.

A połączyłaś tv z siecią? ustawienia ip zrób na DHCP

Tak. Jest informacja że nie ma anteny a antena jest podłączona do routera sagem.DHCP nie wiem co to jest.

 

Zamykam temat.