Tv tool-tv out

Witam mam pytanko,moze ktos juz sie z tym bawil i moglby pomuc

1.Przelaczenie aby mozna bylo ogladac film na TV i tym samym pracowac na kompie.Po przelaczeniu film oczywiscie jest na TV a ja korzystam z komputera,ale rozdzielczosc zmienia sie na monitorze do 1024x678-wiekszej sie nie da.Czy ktos juz probowa i wie jak to przestawic???

2.Wlaczam film leci na TV.Na komputerze sa napisy a na TV niema,czy ktos wie jak zrobic aby byly napisy na TV:>???:(:(:(:frowning:

W związku z tymi napisami to było już o tym na forum… Poszukaj a znajdziesz.

Wiec tak,przeczytalem wszytskie posty,I wywnioskowalem ze wszystkim ktorzy mieli problem z napisami na TV chodzilo o przelaczenie ekranu na TV.Wiem oco chodzi bo ja tez mam napisy jak zrobis sobie tak zeby caly monitor czyli pulpit przezucic na TV i mam napisy spoko.

Ale ja mam inny problem poniewarz ja chce wlaczyc film na TV a w tym samym czasie muc pracowac na komputerze.Niemoge dac ekranu podstawowego jako TV poniewarz niebede mial kapoterka do pracy.

Jak przelaczam obraz na TV umnie pozostaje rozdzielczosc1280x960 i w tym samym czasie rozdzielczosc na komputerze zeminia sie 800x600 czyli jest dobrze a nawet idealnie.Wszytsko by bylo dobrze poniewarz filmek mam na TV dobry obraz itd tylko ze niema napisow.Daletgo mysalem ze moze ktos mial taki problem i moglby mi pomuc:(:(:frowning:

witam . też lubię ogladać filmy na tv :slight_smile: .

jaka masz kartę grafiki bo jeżeli GeForca NVidi to masz tu mją taką krótka ppomoc pod adreem http://www.sie.vectranet.pl/~giorgione/index.htm.

Zależy jakiego programu używasz bo ja używam SubEdita i tam niema tekich kłopotów z obrazem na tv a napisami na monitorze. :slight_smile:

Pozdrawiam

Przeczytalem zrobilem hehe i ocza nie wierze

Parodia teraz to juz niewiem co mam robic,Wiec tak.

Wlaczam film i leci sobie na TV a ja mam podglad na komputerze,wiec minimalizuje go do paska zadan i nadal film jest na TV,wtedy ktos moze ogladac filmek a ja moge spokjnie pracowac na komputerze.

Ale nadal niema napisow na TV!! a na komputerze sa:(:frowning: ale tak dla ciekaowsci powiekszylem obraz na komputerze na caly ekran i co! !!

Czyli jak powieksze Subedita na FULL SCREEN napisy na TV sa jak go zminimalizuje napisow niema pojawiaja sie na komputerze.

Kurcze pomocy moze czegos nie wlaczylem jeszcze:(:frowning: