TV-Tuner 7134 jak podłączyć magnetowid

Witam mam pytanie za pomocą jakiego kabla mogę podłączyć do TV-Tuner 7134 Medion Oparte na chipsecie Philips: SAA7134HL magnetowid,na tej karcie jest wejście Video czy jest taka możliwość.

jak masz wejscie wideo i wejscie audio to co za problem to podłączyć? musisz mieć tylko odpowiednie kable. do wideo pewnie masz euro a po drugiej musisz kupić kabel z 2 albo 4 gniazdami chinch podłączasz i działa ;]

Tak tylko na tej karcie nie ma wejść chinch,Złącza na karcie: wejście antenowe TV, antenowe FM, złącza Audio oraz wejście VIDEO (żółte złącze).

http://allegro.pl/item181871511_tuner_t … o_fv_.html

Najprościej to podłącz przez wejście antenowe.

jak to nie ma? przecież napisałeś, że ma wejście VIDEO (żółte złącze). wejście audio pewnie masz mini-jack, więc przejściówka z chinch x2 na minijack.

po jednej stronie musisz mieć euro (podłączasz do magnetowidu)m po drugiej chinch video (zółty) i mini jack do dźwięku.

Złączono Posta : 15.04.2007 (Nie) 10:54

też można, ale jakość dużo gorsza.

grzegorzch tylko w tej karcie nie ma wejść chinch,to są takie wejścia jak np.są w napędzie cd do podłączenia dźwięku do karty dźwiękowej,a podłączenie przez wejście antenowe będzie najmniej kłopotliwe.W zasadzie to powinni dodać do karty jakieś kable, tym bardziej że są one nietypowe.Można by spróbować samemu wykonać taki kabel.

toż przecież napisałem:

euro ---->-chinch zółty -----------------------> karta tv gniazdo chinch zółte

  • chinch czerwony ----> przejściówka 2x chinch (ż) -> mini-jack (m) --> karta tv gniazdo we auudio

  • chinch biały-------/

coś takiego jest dostępne w sklepach

Sprawdzałeś jakie ma wejścia to podaje jeszcze raz link

http://allegro.pl/item181871511_tuner_t … o_fv_.html

rzeczywiście nie zwróciłem uwagi. złącza dość nietypowe. trzeba by skombinować takie złączki 3 szt., np z kabli łączących CD z kartą dźwiękową.

jak byś miał kabel Euro -> 3x chinch, to obcinasz z niego chinche i lutujesz do w/w wtyków.

albo w tym przypadku najprościej połączyć kablem antenowym.

Nie sprawdzisz nawet jakie karta ma złącza a upierasz się przy swoim,w dodatku powtarzasz to co co doradziłem.

A nie wiecie jak te koncówki sie zwą :smiley: