TV w komputerze

Witam. Planuję zamówić sobie pakiet w telewizji “n”, ale nie posiadam telewizora… Mam więc pytanie czy da radę podłączyć jakoś telewizję cyfrową do komputera (wiem, że będę musiał kupić kartę telewizyjną)? Co jeszcze muszę kupić? W monitorze mam tylko wyjście d-sub, które jest zajęte, bo jest podłączone do komputera (ale głupio wyszło :P).

Konfiguracja komputera:

Procesor AMD Athlon 6000+

Płyta główna MSI K9N neo-f v2

Pamięć 4 gb

Karta graficzna GeForce 9800 GT Palit

Dzięki z góry za odpowiedź.

A ta karta graficzna ma może jakieś wejście/wyjście Video?

Kupienie jakiejś lepszej karty telewizyjnej (zewnętrznej lub wewnętrznej) powinno wystarczyć.

Karta posiada dwa wyjścia DVI i okrągłe wyjście TV… Da się do tego podłączyć dekoder(Cyfra, N…) który umożliwi oglądanie TV na monitorze? Mogę się też zaopatrzyć w kartę telewizyjną jeśli jest taka potrzeba… Może polecicie mi coś?

Ja polecam Ci poniższą kartę:

http://www.ardata.pl/pl/produkt/cat=76/pid=48/Tuner_telewizyjny_MyVision_Hybrid_TV__Zewn_trzny_tuner_do_odbioru_telewizji_naziemnej_cyfrowej_i_analogowej

Jest naprawdę świetna i w pełni integruje się z systemem (Vista i Seven - chodzi o Windows Media Center). Naprawdę karta warta swoich pieniędzy do kupienia średnio za 160 zł.

I będę mógł do czegoś takiego podłączyć dekoder telewizji cyfrowej?(N,Cyfra+)

Tak dzięki dodatkowym kablom, które dostaje się wraz z zestawem. Są to kable S-Video i powszechne wszędzie chinch (2 audio + 1 wideo). Nie wiem jakie wyjście ma dekoder telewizji cyfrowej “n”, ale do chinch’a podłączysz go na pewno. W zestawie dostajesz jeszcze ok. 15 cm przedłużkę USB i antenkę do odbioru telewizji cyfrowej i radia (a propo radia… możesz ze zwykłej anteny TV - lub anteny satelitarnej - odbierać także sygnał radiowy w standardzie FM). Polecam gorąco tą kartę TV. Sam korzystam z niej od miesiąca i jestem naprawdę bardzo zadowolony. To co pisze producent na stronie www jest naprawdę prawdą. Nie będziesz żałował zakupu tej karty.