Tv

Cześć !!

Mam kabel którym podłaczyłem kompa i TV. W kompie przez karte graficzną powercolor 9200 z wyjściem pod TV. Kabel jest dobrej jakości. Wszystko podłączyłem dobrze zainstalowałem sterowniki a obraz na telewizorze jest czarno-biały. To samo działo sie na mojej starej karcie Geforce 2 z najnowszymi detonatorami. Jak zrobić zeby obraz na TV był kolorowy???

PS: Dziekuję za wszystki odpowiedzi! !!

Zmień w ustawieniach karty system na PAL BG i powinno być wszystko OK :):slight_smile:

domyslam sie ze masz wyjscie. z karty graficz. s-video (bo jak composite tlylko to zawsze bedziesz miec czarnobialy obraz bys musial zakupic przejsciowke na allegro sa w granicach 15 -20 zl composite - s-video wraz konwerterem ,ktory zawsze da ci kolor obraz)

a jesli niemasz w tv s-video mozesz kupic przejsciwke do euro-zlacza

ktora ma wbudowane wejscie s-video tez jest na allegro

sama ostatnio kupilam za 17 zl byla, fajna sprawa bo nietylko gniazdo euro-video uzywam, do konsoli ,lecz kompa i niemusze ciagle zmieniac kabli wszystko jest od razu>> przejsciowka taka jest dwukierukowa wiec mozes zarowno nagrywac jak i odbierac obraz

i w ustawieniach karty graf. musisz ustawic PAL B i powinno byc oki

no chyba ze naprawde trafiles na karte NTSC to musisz tak czy siak kupic przejsciowke wraz z konwerterem :wink: :wink:

jak znajde podam ci stronki ,ale mysle ze sam znajdzies na alegro

–asterisk–

jakosc tak wyszlo zreszta akurat na allegro oferta byla dobra w koncu nowy sprzet mi dostarczyli zapakowane z fakturka

wiec czemu mam chodzic po sklepach sie pytac i tak dalej zaduzo roboty

wygodna jestem ihih

Dlaczego tak - w Twoim mieście nie brakuje sklepów.

Na pewno jest też giełda

dalaczego zawsze czarno-biały ja mam podłączone przez composite i mam kolorowy obraz w tv mam załączone auto kodowanie wizji nowsze telewizory 5-6 letnie przeważnie mają NTSC