Tv2000 WinFast leadtek

(Maja30 44) #1

Kazaliście mi mi kupic karte tą. Ale coś nie działa.... w nero home mam obraz bez dźwieku a tym cudzie nic (Win Fast):-/. Jaki program uzyc by wszytsko bylo ok?- mam XP home i kablówke?

(Ryszard Adamek) #2

Witam. Karta jest dobra. Musisz zainstalować oprogramowanie ze strony producenta. Widziałem na stronie http://www.instalki.pl w zakładce "spolszczenia". Wtedy będzie prawidłowo przechwytywała. Zakupiłem oprogramowanie UleadVideo Studio i w też przechwytywało bez dźwieku. Nie wiem dlaczego sie tak dzieje. Pozdrawiam.

(Maja30 44) #3

no tak a co z tego mam sciągnąc .... na 1 rzut oka to by sie mi wszytsko przydalo :slight_smile:

(Maja30 44) #4

kicha .... nie prawidłowa wersja..... ani czeski nie dziala ( tak pisalo na forum:() .....

(Marcin E Pc) #5

Aaa kabelek od dźwięku podłączyłeś, jest taki bezpośrednio z kart dźwiękowej do gniazda AUX?

I w każdym programie ten port trzeba ustawiać żeby przechwytywalo dźwięk.

Pozdrawiam

(Cekol1) #6

aaa właśnie jak tego kabelka nie podłączyłeś to nie ma takiej opcji żebyś miał dżwięk

(art678) #7

Instrukcja jak zainstalować Winfast 2000 XP Expert

1 Umieścić kartę w slocie PCI

2 podłączyć kabelek audio (bez tego o dźwięku można pomarzyć)

• gniazdo na karcie zazwyczaj występuje w górnym prawym rogu ,a drugie na karcie dźwiękowej lub płycie głównej(oznaczone np AUX lub CD IN)

3 podłączyć do anteny

4 zainstalować stery + program z płyty lub ze strony producenta

5 dokonać odpowiednich ustawień w programie do obsługi radia i tv (ustawić w programie swoją kartę dźw. oraz wej. i wyj.dźw. ( te aux lub cd in) )

6 znależć programy na tv najszybciej będzie jak w opcjach skanowania zaznaczy się Adaptive Channel Scaning

(Maja30 44) #8

dziekuję - nie podłączyłam kabelka w środku :slight_smile: teraz już słychac i widac wszystko

WESOŁYCH ŚWIĄT

Pozdrawiam