Tv2000 WinFast leadtek

Kazaliście mi mi kupic karte tą. Ale coś nie działa… w nero home mam obraz bez dźwieku a tym cudzie nic (Win Fast):-/. Jaki program uzyc by wszytsko bylo ok?- mam XP home i kablówke?

Witam. Karta jest dobra. Musisz zainstalować oprogramowanie ze strony producenta. Widziałem na stronie http://www.instalki.pl w zakładce “spolszczenia”. Wtedy będzie prawidłowo przechwytywała. Zakupiłem oprogramowanie UleadVideo Studio i w też przechwytywało bez dźwieku. Nie wiem dlaczego sie tak dzieje. Pozdrawiam.

no tak a co z tego mam sciągnąc … na 1 rzut oka to by sie mi wszytsko przydalo :slight_smile:

kicha … nie prawidłowa wersja… ani czeski nie dziala ( tak pisalo na forum:() …

Aaa kabelek od dźwięku podłączyłeś, jest taki bezpośrednio z kart dźwiękowej do gniazda AUX?

I w każdym programie ten port trzeba ustawiać żeby przechwytywalo dźwięk.

Pozdrawiam

aaa właśnie jak tego kabelka nie podłączyłeś to nie ma takiej opcji żebyś miał dżwięk

Instrukcja jak zainstalować Winfast 2000 XP Expert

1 Umieścić kartę w slocie PCI

2 podłączyć kabelek audio (bez tego o dźwięku można pomarzyć)

  • gniazdo na karcie zazwyczaj występuje w górnym prawym rogu ,a drugie na karcie dźwiękowej lub płycie głównej(oznaczone np AUX lub CD IN)

3 podłączyć do anteny

4 zainstalować stery + program z płyty lub ze strony producenta

5 dokonać odpowiednich ustawień w programie do obsługi radia i tv (ustawić w programie swoją kartę dźw. oraz wej. i wyj.dźw. ( te aux lub cd in) )

6 znależć programy na tv najszybciej będzie jak w opcjach skanowania zaznaczy się Adaptive Channel Scaning

dziekuję - nie podłączyłam kabelka w środku :slight_smile: teraz już słychac i widac wszystko

WESOŁYCH ŚWIĄT

Pozdrawiam