TVN HD w Cyfrowym Polsacie, Polsat HD w telewizji "n"

No ja na starym miejscu nie miałem kablówki, a tutaj jest, to się korzysta heh :wink:

a co z TNK też wejdą kanały polsatu?

Ha, dzisiaj mi przyszło pismo z Vectry, że usuwają jakieś niemieckie RTL i przychodzi VH1, Rebel TV, jakaś kaszubska i czwórka, tak więc zobaczę co to ta czwórka jest :wink:

TNK też jest TVNowska?

Tak.

Niestety na razie nic o tym nie wiadomo.

Ja osobiście widzę ogromną różnice! !!

Zgodzę się z tym że w Polsacie HD czasami puszczane są kanały SD przeskalowane na “HD” , ale np. Pierwsza Miłość , Wiadomości , Świat Według Kiepskich(nowe odc.) ,Dlaczego Ja ?? , mecze itd. są w HD A jakość naprawdę jest super!! Oczywiście trzeba mieć odpowiedni sprzęt to odbioru :wink: W TVP HD jest podobnie . Co do TVN HD to nie wiem , nie widziałem . Ale jutro już zobaczę :slight_smile: 4 kanały w HD za 14,9zł - deklasuje rywali .

No nie wiem, nie wiem byłem u kolegi jak kupił sobie nowy telewizor wraz z dekoderem, miał połączone naturalnie HDMI, i były to akurat Wydarzenia na Polsacie - no i żadnej, ale to żadnej różnicy nie widziałem. Jedynie na Discovery HD Showcase i Eurosport HD faktycznie coś zauważyłem.

Był to Polsat HD?

Tak

Dobra dobra, na TVN nie jest wcale lepiej… wszystkie (niestety) “popularne” stacje są tak duże, że z tego korzystają.

Osobiście, jeżeli już to zamiast TVN24 wolę pooglądać SuperStację (jeśli już, rzadko takie coś oglądam), jeśli mam oglądać film to tylko na kanałach filmowych/serialowych (AXN, 13th Street Universal Channel, Ale kino, Canal +, Filmbox itp.)

Sport to już wiadomo, zależy gdzie co leci.

W prognozy pogody nie wierzę, i czasem sobie włączam TVN Meteo żeby zobaczyć, co tam pociskają za kity, a za dwa dni się śmieje z nich, że coś im nie wyszło :wink:

Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku :slight_smile: :smiley: :smiley:

Oj tam, wypadku (liczba pojedyncza), a oni tam cały czas się mylą, tylko zajmują miejsce na liście programów :wink:

to mój pierwszy post witam :slight_smile: Mimo wszystko bardzo cieszę się z tego, że jako abonent N zyskałem dostęp do polsatu i ich kanałów tematycznych bez zmiany ceny abonamentu taki ładny gifcik będzie można znów F1 oglądać

Gdyby tylko w N był Polsat Sport…

Będzie jak Polsat wykupi N-ke heheheh

To chyba logiczne, że w cyfrze + jest duzo programów z plusami, w polsacie jest dużo polsatów itd. I właśnie to, ze się Polsat z n’ką dogadali to duży postęp jest. Miło by było gdyby cyfra ze swoimi plusami się dopisała do tego.

Miło to może i by było, ale ty byś oddał innym swój produkt flagowy :smiley:

zrobi to co będzie się jej bardziej opłacało. Może się okazać, że połączone ‘produkty flagowe’ nki i polsatu będą wygrywały z plusami i dla cyfry najlepsza opcją będzie dołączenie do tego i zrezygnowanie z wyścigu na tym polu.

Polsat to wiodąca platforma w PL, a żeby jeszcze nie parowała kart z dekoderami to jeszcze więcej by miała klientów. I imo wszystko to innym platformom bardziej zależy na dołączeniu Polsatu itp.

Dzieki takiemu wyścigowi nie mamy monopolistycznych cen :smiley:

To znaczy wyścig cały czas będzie… po prostu kanały ‘własne’ danych stacji nie byłby by już elementem tego. jak ludzie będa uznawać, że wolą w zestawie ‘tvn’y’ i ‘polsaty’ od ‘plusów’ to cyfrze może zależeć na dołączeniu do ‘układu’. W końcu nie tylko tv to nie tylko przez satelitę, wiec i tak jest z kim konkurować.

Gdybym miałbym wybierać plusy vs TVN + Polsat, wybrałbym plusy, bo na TVN/Polsat i tak nic ciekawego nie leci (prócz Sędzi Anny Marii Wesołowskiej, ale TVN to chyba kanał FTA?)