TVN HD w Cyfrowym Polsacie, Polsat HD w telewizji "n"

No i stało się cyfrowy polsat podpisał umowę z N =D> =D> =D>

Grupa Cyfrowy Polsat i Grupa TVN podpisały umowy dotyczące obecności kanałów Grupy TVN na platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat oraz kanałów Grupy Polsat w ofercie telewizji nowej generacji n.

W myśl zawartych umów abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają dostęp do nowych kanałów - TVN HD, TVN HD+1 oraz TVN CNBC, dzięki czemu będą mieli możliwość oglądania łącznie 10 kanałów nadawanych przez Grupę TVN: TVN, TVN HD i TVN HD+1, TVN 7, TVN24, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN Style, TVN CNBC oraz Telezakupy Mango.

Jednocześnie oferta telewizji nowej generacji n będzie obejmowała kanały Grupy Polsat: Polsat, Polsat HD, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat 2, Polsat Film, TV Biznes, Polsat JimJam oraz Polsat Sport News, który dołączy do oferty w późniejszym terminie.

Umowy wejdą w życie 1 maja br.

http://www.tvn.pl/grupatvn/media/pressInfo/48

http://media2.pl/media/77936-tvn-hd-w-cyfrowym-polsacie,-polsat-hd-w-telewizji-n-od-5-maja.html

A co reklamujesz platformy?

Wydarzenie roku po prostu. :stuck_out_tongue:

W nowym regulaminie C+ nie było kanałów Polsatu wiec one mogą zniknąć

O Umowie N i Polsatu było już nie raz mówiono :smiley: wiec to nie nowość ale dość ważna informacja dla potencjalnych klientów. N- tez podpisało umowę z TP i maja być w tej platformie pakiety N , nie słychać jeszcze kiedy i jak to będzie wyglądało szczegółowo.

Dla mnie i tak nie robi to różnicy. I tak nie oglądam Polsatu. Nie ma tam nic ciekawego (przynajmniej dla mnie :))

Polsat zbędny. Nie oglądam tego.

Ja tez heheh ale to pewnie dlatego, ze ogólnie mało tv ogólno rozrywkowej oglądam :smiley: ale jak nie było Polsatu w C+ nie raz się wkurzałem ze chcę coś obejrzeć a nie mogę !!

nie reklamuję żadnej platformy tylko jest to kolejny dobry krok platform z których klient będzie zadowolony =D>

Ja byłbym bardziej zadowolony, gdyby platformy zaczęły wprowadzać naprawdę wartościowe kanały do oferty. Sam powiedz ile tak naprawdę oglądasz kanałów? A Polsat niejako w dobie wprowadzania DVB-T i tak musiałby udostępnić swój główny kanał wszystkim platformom, a tak zrobił dobry interes i sobie darmową reklamę. Podobno sprzedaż Polsatu wzrosła po tym jak udostępnił Cyfrze swoje kanały, gdyż Cyfra reklamowała w swojej ofercie ich obecność.

Ale to dobrze, że w końcu będą w ofercie trzech największych platform wszystkie ogólnopolskie kanały.

W ofercie cyfry plus nie ma w “regulaminie” Polsatu

Dlaczego?? musiał by!?

Podaj ze 3 kanały Wartościowe których brakuje ?? nie podawaj sportowych!

http://media2.pl/media/65076-cyfryzacja … vp-hd.html

Stwierdzam, że obecnie platformy idą na ilość kanałów nie na jakość. Poprzeglądaj sobie fora to zobaczysz, jakich kanałów brakuje ludziom. Ja obecnie posiadam cyfrową kablówkę, z ponad 80 kanałów oglądam zaledwie kilka, poziom reklam w kanałach tematycznych osiągnął szczyt. Przykładem jest tu Discovery. Drugą sprawą jest jakość przekazu, w dobie wielgaśnych LCD wygląda to w przypadku niektórych kanałów nieciekawie.

W czym brakuje?

Moze źle czytam, ale wcale tu nie ma że Polsat coś musi! Jak będzie chciał być w TVB-T to wtedy dopiero wedle ustawy będzie musiał udostępnić kanały wszystkim nadawcom “siewnym”

Przypomnę tylko ze to TVP1-2 Robiła doże problemy z udostępnianiem swego sygnału platformom, gdzie jest opłacana z abonamentu i powinna być w każdej kablówce za darmo Tak samo w Platformach cyfrowych, nie powinny te kanały się znajdować jako w pakietach a FTA

To ciekawe stwierdzenie :smiley: One udostępniają tylko sygnał odpłatnie, anie go produkują wiec im więcej tym lepiej chyba?

@sala17

W pakietach dostawców tv cyfrowej

Ja się ciebie zapytałem a nie innym ludziom! !!

Takie są plany co do tzw. ustawy cyfryzacyjnej. Platformy satelitarne mają mieć obowiązek umieszczenia w ofercie kanałów nadawanych naziemnie FTA.

Czego brakuje (nie wiem jak innym, ale mi):

Cyfrowy Polsat : kanały BBC, Canal +, Canal + Film (miało nie byś sportowych, ale Canal + Sport, + Sport 2 i + GOL też brak), Orange Sport

Cyfra + - bynajmniej dla mnie, nic nie przychodzi mi do głowy (Discovery jest, Canal + jest, Orange Sport też wziąć można, BBC często nie oglądam, ale TopGear miło czasem obejrzeć :slight_smile: )

n - Canal +, jeśli miałbym wybierać, to bym się wachał pomiędzy Cyfrą (i możliwością Canal +), albo n-ką i ich programami, gdzie nie zauważyłem u nikogo innego :stuck_out_tongue:

HD? Nie interesuje mnie zbytnio, i tak mało oglądam telewizji, jedynie wieczorem Discovery, program z rozprawami sądowymi na TVN o 16:55 (Sędzia A. M. Wesołowska oraz Sąd Rodzinny), mecz jakiś czasem, czasem BBC (jest kilka programów, które lubię obejrzeć :slight_smile: ). I ze stałych kanałów to tyle, wiadomo czasem sobie coś obejrzę na TVP1, alekino, Filmbox czy na czymś innym, ale to rzadko :wink:

Czyli w Cyfra+ niczego ci nie brakuje(BBC jest )

Osobiście mam Canal+ i nci tam nie ma z nowinek , jedynie pewnie tylko dla fanów sportu moze.

HD- mnie tez nie interesuje to , a już na pewno żeby dodatkowo za to płacić :smiley: :smiley:

???

cholinex , no nie, w Cyfrze akurat mi nic nie brakuje, bo wymagającym aż tak nie jestem :wink: Na Canal+ czasem coś ciekawego poleci, a co do sportu - no to jest co oglądać, chociaż ja oglądam tylko jak leci to mecz Górnika Zabrze :wink: Tak jak wczoraj leciał, bo szczerze mówiąc inne spotkania mnie nie interesują :wink:

I dobrze, że nie wszyscy lecą na HD, bo to nic ciekawego, ja tam zbytniej różnicy nie widzę, bo te wszystkie TVNy, Polsaty HD to HD chyba tylko z nazwy, oglądałem u kolegi (bo u siebie nie mam :P) no i trzy razy w róznych dniach leciały różne programy, i w żadnym z nich nie leciało w HD (na HD i SD tak samo wyglądało, albo coś było i ja ślepy jestem :P). Nie wiem jak kanały takie jak Canal +, HBO, bo nie miałem okazji (C+ mam tylko w SD, a HBO nie mam ;p)

Miałem Polsat od 2002 do 2009 roku, no i powiem, że nic za specjalnie nie ma, potem po przeprowadzce mam Vectrę, bo w CP czasem lekkie pierdnięcie z nieba powodowało, że nie było kanałów :wink: No i jest TVZabrze :lol: :lol: :lol:

“Czwórka” to jest ten kanał Polskiego Radia, Radio na Wizji, czy jakoś tak się coś zwące?

Ja oglądam mecz tylko jak czasem polska gra hehe. I skoki :slight_smile: I jeszcze czasem walki typu Box MMA ale to akurat w necie :slight_smile:

Heheh to to samo co SD tle ze podobno w lepszej jakości hehe( fakt jest lepsza jakość )

A mnie tam wszystko jedno co by to było Polsat cyfra czy inne N-ki. liczy sie cena i możliwość podziału uprawnień na minimum 2 TV Tu akurat Cyfra wygrywa i dlatego ja mam :smiley:

PS: Jako ze net mam od TP czekam jaz taka usługę udostępni i wtedy pewnie będę miał jeden rachunek:)

U mnie na tym kanale cisza i ciemność , hehehe

Właśnie, zapomniałem o skokach :wink: Walki MMA, boks mnie akurat nie podchodzą, nie uważam za świetniej rozrywki wzajemnie bicie :wink:

No i dobrze, gdybym nie miał Vectry, to bym pewnie miał Cyfrę+. Jednak Vectra do wygoda, bo nie mam talerza, a prawdę mówiąc - talerza nawet nie mam gdzie powiesić, na dachu nie można u mnie, a za oknem tak jakoś mi się nie widzi :wink:

Jak bym miał Taka Vectre czy UPC lub co innego to tez bym wolał ale niestety ma się co jest możliwe heheh