TVN Player teraz jest tylko płatny?

Jak w temacie: czy usługa VOD od TVN, czyli player.pl jest tylko płatna - od 5 zł? Kiedyś szło coś obejrzeć za darmo, a teraz co, tylko za opłatą?

Jeśli tak, to czy mogę usunąć konto? Jeśli tak, to jak to zrobić?

Z góry dzięki :slight_smile:

Od kiedy Discovery+ weszło w ich ofertę, nie są już darmowym VOD’em. Trzeba bulić hajsy ciężko zarobione. :laughing:

Nie ma takiej możliwości. Kiedyś kontaktowałem się z Playerem w tej sprawie, odpowiedzieli, że nie ma takiej możliwości, jedynie nowe konto możesz sobie zrobić a te porzucić.

Ale. Od ok. 2 miesięcy możesz sobie zrobić test osobowości: https://testosobowosci.tvn.pl/i na końcu zdobyć voucher na 30 dni. Ale niestety reklamy będą podczas oglądania. Ja stosuję uBlock Origin na Chrome i reklamy mam gdzieś. Kartę bankową musisz podpiąć niestety, jeśli chcesz skorzystać z vouchera na 30 dni.

To olewam, porzucam i gitara. Może za 2 lata sami to wywalą, bo nieużywane.

Jeśli chodzi o testowanie usług, to najlepiej zarejestrować konto na tempmail i gitara - spamu nie ma.

No to sam widzisz, że nie ma sensu pchać się w ich usługi. Może kiedyś.

Jaka karta - rok za 30 zł można opłacić jednorazowo np. blikiem i dodatkowo nie zezwolić aplikacji bankowej na wpisywanie 6 cyfr z pomijaniem potwierdzenia (da się oglądać np. Kuchenne rewolucje).

Oczywiście inna sprawa jak za te „2,50 zł” miesięcznie będą zamknięte inne serie za droższym abonamentem.