TVP i Polsat od 29 czerwca - prawda czy fałsz?

SeBoLaS o tym wiem. Ale pokaż prosze informacje dotyczącą tego iż Polsat Sport i Extra pokazują Premiership i Divison? Takiej nie znajdziesz bo Canal+ na wyłączne prawa do transmisji na żywo.

poszukaj sobie starych gazet z programem tv to zobaczysz sobie albo zapytaj się kogoś kto ma polsat sport

Ściemą to mało powiedziane - zwykle chamstwo :evil:

SeBoLaS to ściema:

“Tylko w CANAL+ zobaczysz na żywo mecze polskiej ORANGE EKSTRAKLASY a także spotkania najsilniejszych lig europejskich: ANGIELSKIEJ, HISZPAŃSKIEJ, WŁOSKIEJ i FRANCUSKIEJ. Futbol w CANAL+ to również rozgrywki PUCHARU ANGLII, wybrane konfrontacje REPREZENTACJI ANGLII oraz doskonałe piłkarskie MAGAZYNY.” - To wszystko ściema, że C+ ma wyłączne prawa? :roll:

I co najciekawsze - mówili że na TVP3 cały czas na pasku leci info o tym 29 VI. Sprawdziłem - ani razu nie widziałem.

Na pewno ściema, zreszą na C+ nie ma Polsatu.

jakieś bzdury. ;p

Co ty gadasz :smiley: Nie masz polsatu :twisted:

a ja tam i też wole CYFRA+ Jest lepsza jakość obrazu, obraz ise nie przycina i woqule fajnie no i jest Canal+ a w Cyfrowym polsacie nie ma no i jeszcze w CP często przycina obraz w niektórych programach a że w CYFRZE+ płaci się więcej to za jakość.

Za jakość, ilośc programów itd.

Mam Polsat… Ja nie mam Cyfry +. Ale jakbym miał Cyfre + to i tak bym miał Polsat :slight_smile:

człowieku co ci się przycina tam?? :shock: widzę że nie miałeś styczności z cyfrowym polsatem i teraz piszesz takie głupoty

No przecież wiadomo, że Ci którzy mają C+ bedą za C+ a Ci co mają CP to będą za CP… :roll:

Ja miałem i to i to :smiley: Jestem za Cyferką :smiley: Większa ilość programów :stuck_out_tongue:

wogle ten cały temat zboczył z kursu,o czym innym jest pisane niż powinno się pisać :mrgreen:

Ale ściema :lol: :lol: :lol: :lol: naciągają na kupno :mrgreen:

Tak tylko dodam że w N też nie ma Polsatu :slight_smile:

Czysta ściema. Gdzie 2-ie dobrze zarabiające jakby to powiedziec firmy POLSAT I TVP miały by zniknać lub pogorszyc swoja emicje(jakoś) Bzdura. Zwykli naciągacze i nic wiecej.

Panowie z Cyfry twierdzili, że to dlatego że cała polska przechodzi na cyfrową telewizję :o

co do topicu, to zwykła nieuczciwość akwizytora

aktualnie mam “polsat cyfrowy” i powiedziałem ze juz niegdy więcej nie wezmę tego g…na, jakość obrazu w porównaniu do tego co wcześniej oferowało Cyfra+ której byłem abonentem była skandalicznie niska, całe szczęscie że kończy sie moja umowa !!

ale jak to mówią jaka cena taka jakość niedajcie się nabrać