TVP i wulgaryzmy w dzień

Czy to fair, że TVP puszcza programy, w których jest wulgarne słownictwo, w godzinach dziennych?

Oczywiście oznaczenie wiekowe od 12 lat.

To nie był jeden wyraz, a przez kilka zdań aktor nieźle bluzgał.

TVP Polonia

16 lutego 2011 13:15

film: Pokój szybkich randek

Nie, to nie fair. Też mi się to nie podoba. To tak samo jak kiedyś dwa lata pod rząd puszczali film “Sara” z B. Lindą w drugi dzień swiąt o 20-stej. Idioci normalnie.

wylej smutki żale osobą po części za to odpowiedzialnym:

http://www.tvp.pl/o-tvp/rada-programowa/kontakt

napisz skargę. Adres strony znasz. Zresztą możesz też zadzwonić. Narzekanie na forum nic nie pomoże.

Hmm… Czy TVP Polonia nie jest przypadkiem adresowana w kierunku ludzi mieszkających zagranicą? (Kiedyś obiło mi się o uszy,że chodzi głównie o USA…) Więc jak spojrzysz na to w ten sposób, i dodasz/odejmiesz kilka godzin (zależy w którym miejscu za granicą jesteś), to wyjdzie zupełnie coś innego. Wiadomo,że jak w Polsce jesteś, to będzie to inaczej wyglądało. Ale to właśnie dla tego kanał jest w paśmie satelitarnym, a nie do normalnego odbioru TV naziemnej.

Napisz skargę do rady Programowej oraz pod adres TVP (podpisz się, żeby mogli odpowiedzieć).

Telewizja Polska S.A.

ul. Jana Pawła Woronicza 17

00-999 Warszawa

tel.: (22) 547 44 50 (kontakt dla widzów)

Wiem ,że takie skargi się czyta; TVP powinna na taką skargę pisemnie odpowiedzieć.

oj ludzie byle czego się czepiacie ,jak chodziłem do szkoły .To jakie były Chlewiska ,jak synalek bogatego tatusia podskakiwał był nie tykany .A nawet ten tatuś zatrudniający 100 osób sklął nauczycieli.Z kulturą trzeba się urodzić ,żadne wykształcenie tego nie gwarantuje ani pozycja materialna .A co takie dziecko ma powiedzieć jak się spyta ojca dlaczego nie ma podatku 3 razy 15% ,chociaż taki pan pod 50 obiecywał ludziom ,dlaczego tatusia z mamą nie ma 12 godzin .A pan Premier obiecywał drugą Irlandię ,a tatuś by wyżywić rodzinę pracuje 12 godzin zamiast 8.A dlaczego tatusia nie ma jak pan premier mówił by wracali z zagranicy ,bo dla każdego Polaka znajdzie się godziwa praca .Byłem w UK i widzę ze się głupotami zajmujecie ,a to ze Politycy mówią głupoty to nie ważne .Czepiacie się błahostek

Skarga do rady programowej raczej nie da wiele - od tego jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji tam możecie bić piane i wypłakiwać o brzydkich słowach na antenie publicznej tv.