Twardy dysk nie chce windowsa xp

Witam

Otóż mam mały problem z instalacja XP.Kilka dni temu komputer zaczął wydawać ciągłe pipipipi ekran się zamroził i trzeba było wykonać reset. Po resecie windows już nie wstał tzn pokazał się migający kursor w lewym górnym rogu ekranu.Co gorsze instalacja systemu wygląda podobnie .Instalator kopiuje pliki po czym wtedy kiedy powinna zacząć się właściwa instalacja znowu pokazuje się migający kursor w lewym górnym rogu. Ale najlepsze w tym wszystkim jest to że PCLinux OS z płyty LiveCD zainstalował się bez problemów !!

Mój komp jest stacjonarny. Pentium D 3,4 ghz , 3 giga ramu , geforce 8600 gt. W biosie nic nie grzebałem od nowości.

pol1975 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

na pewno to nie wina uszkodzenia dysku! inaczej nie dał by się zainstalować linux ! napisz chociaż co to za komputer Laptop czy stacjonarny

Chyba coś z biosem,też tak miałem.

Miałem to samo jakiś czas temu. Na dysku nie chciał się ni jak zainstalować ani Windows XP, ani 2000. Różne dystrybucje Linuxa się instalowały. Dysk sprzedałem na Allegro jako uszkodzony. Facet, który go kupił twierdził, że na dysku zostały jakieś pliki po Linuxie i dlatego Windows nie chce się zainstalować. Dziwne to było, bo dysk wielokrotnie formatowałem. Nie wiem, co ten gostek robił z dyskiem, ale napisał mi, że wszystko śmiga i że Windows się zainstalował.

Gość po prostu wymazał dysk Kill Diskiem i wsio! Tobie, pol1975, też to radzę!

Wymazałem dysk mhdd i dalej nic.Próbowałem zainstalować 7 w tej wersji 90 dniowej ale tez nie idzie.

Dodane 03.12.2009 (Cz) 9:55

Otóż okazało się ze z dyskiem jest wszystko w porządku.Winowajcom była płyta główna,którą niestety musiałem wymienić.