TweakMASTER

(system) #1

Sorka zainstalowałwem sobie ten program co on daje??? :cry:

(Bbieniol) #2

(system) #3

a polecacie go czy nie???jakie ma wady i zalety??

(Mayster X) #4

czemu instalujesz programy ... ktore nie wiesz zabardzo co daja ... 8)

TweakMASTER pozwala na szybsze pobieranie z Internetu dzięki zmianom w ustawieniach Windows. pozwala na zmianę ukrytych ustawień, np. w rejestrze systemowym, ma zintegrowany akcelerator DNS, który przyspiesza ładowanie stron. Program obsługuje połączenia dial-up, DSL oraz kablowe.

(system) #5

(Mayster X) #6

wystarczy sobie poczytac kometarze do programu dostepne w googlach ... ktore nie zawsze sa zachecajace ... ja osobiscie nie wieze ze programy takiego typu cos daja ... nic nie wplynie na to jakie mamy lacze ... to jest moje zdanie ... :spoko:

(Kamillo Voids) #7

jak ty instalujesz programy jak leci nie wiedząc co dają to ja już sobie wyobrażam stan twojego systemu!! :x no coments :!:

(Dod) #8

MaYsTeR : te programy to zwyczajne "triki" znane już od bardzo dawna i stosowane tylko oprawione w ładną skóre :smiley:

ja polecam: xentweak, tam jest wszystko.. można zrobić tak aby system na prawdę przyśpieszył.

(Mayster X) #9

tylko ze te triki nie zawsze daja oczekiwany efekt ... ale napewno cos daja skoro takie programy istnieja ... :slight_smile:

bardziej tutaj chodzilo o przyspieszenie netu ... :spoko:

(fiesta) #10

To czego pojawił się w ostatnim EKSPERCIE :?

Zainstalowałem i znacznie przyśpieszył mi ładownie stron WWW.

fajro20 w gazecie jest dokładny opis.

(Dod) #11

MaYsTeR : tylko że ten prog co ja poleciałem ma w sobie wszystko... :stuck_out_tongue: a to z systemem to tylko tak zeby zainteresowac :smiley:

(system) #12

daj linka

Złączono Posta : 17.03.2006 (Pią) 14:04

a czy on jest płatny???

(Mayster X) #13

:? ... :google:

... :slight_smile: