TweakMASTER

Sorka zainstalowałwem sobie ten program co on daje??? :cry:

a polecacie go czy nie???jakie ma wady i zalety??

czemu instalujesz programy … ktore nie wiesz zabardzo co daja … 8)

TweakMASTER pozwala na szybsze pobieranie z Internetu dzięki zmianom w ustawieniach Windows. pozwala na zmianę ukrytych ustawień, np. w rejestrze systemowym, ma zintegrowany akcelerator DNS, który przyspiesza ładowanie stron. Program obsługuje połączenia dial-up, DSL oraz kablowe.

wystarczy sobie poczytac kometarze do programu dostepne w googlach … ktore nie zawsze sa zachecajace … ja osobiscie nie wieze ze programy takiego typu cos daja … nic nie wplynie na to jakie mamy lacze … to jest moje zdanie … :spoko:

jak ty instalujesz programy jak leci nie wiedząc co dają to ja już sobie wyobrażam stan twojego systemu!! :x no coments :!:

MaYsTeR : te programy to zwyczajne “triki” znane już od bardzo dawna i stosowane tylko oprawione w ładną skóre :smiley:

ja polecam: xentweak, tam jest wszystko… można zrobić tak aby system na prawdę przyśpieszył.

tylko ze te triki nie zawsze daja oczekiwany efekt … ale napewno cos daja skoro takie programy istnieja … :slight_smile:

bardziej tutaj chodzilo o przyspieszenie netu … :spoko:

To czego pojawił się w ostatnim EKSPERCIE :?

Zainstalowałem i znacznie przyśpieszył mi ładownie stron WWW.

fajro20 w gazecie jest dokładny opis.

MaYsTeR : tylko że ten prog co ja poleciałem ma w sobie wszystko… :stuck_out_tongue: a to z systemem to tylko tak zeby zainteresowac :smiley:

daj linka

Złączono Posta : 17.03.2006 (Pią) 14:04

a czy on jest płatny???

:? … :google:

:slight_smile: